Statistika našeho portálu

  • 101 017 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Rozsvícení vánočního stromu - Karviná Fryštát

03.12.2017 Karviná

Zveme vás v rámci karvinského Adventu na Slavnostní rozsvícení vánočního stromu se zábavným programem pro děti i dospělé.3. 12. 2017 - rozsvícení vánočního stromuV průběhu jarmarku vystoupí kapela INFLAGRANTI s Pepou Vojtkem, děti se mohou těšit na TRADIČNÍ ČESKÉ VÁNOCE s Albertíkem a jeho vánočními kamarády, promítání pohádek, klauny, soutěže a další program, který pro Vás připravujeme.Atmosféru…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Masarykovo náměstí Karviná-Fryštát
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Karviná
Obec
Karviná

Fotogalerie k článku

Zveme vás v rámci karvinského Adventu na Slavnostní rozsvícení vánočního stromu se zábavným programem pro děti i dospělé.

3. 12. 2017 - rozsvícení vánočního stromu
V průběhu jarmarku vystoupí kapela INFLAGRANTI s Pepou Vojtkem, děti se mohou těšit na TRADIČNÍ ČESKÉ VÁNOCE s Albertíkem a jeho vánočními kamarády, promítání pohádek, klauny, soutěže a další program, který pro Vás připravujeme.

Atmosféru vánočního jarmarku bude dotvářet historická tržnice, ve které uvidíte lití olova, práci kováře na otevřené výhni, mincovnu mistra pregéře a ukázky ražby, bude možno zakoupit symbolické mince "pod polštář" dle starých vánočních zvyků, čeká na Vás ovčinec, zvonička s vánočním zvonem štěstí, vánoční hudba, Ježíškova vánoční pošta pro přáníčka dětí i dospělých, pravá slezská zabíjačka, atd.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 1. říjen

Dnes má svátek Igor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete