Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Zřícenina hradu Starý Jičín

21.12.2012 Starý Jičín

Na pátek 21. prosince připravujeme ve spolupráci s mateřskou školou, základní školou Starý Jičín a místním panem farářem slavnostní rozsvícení Vánočního stromku na nádvoří hradu.Předběžně je program připraven takto:v 16:00 se účastníci této akce sejdou s lampiony, svíčkami nebo jakýmkoliv jiným světýlkem u kostela ve Starém Jičíně, v 16:15 odejde světýlkový průvod v čele s místním panem farářem…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zřícenina hradu Starý Jičín
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Starý Jičín

Fotogalerie k článku

Na pátek 21. prosince připravujeme ve spolupráci s mateřskou školou, základní školou Starý Jičín a místním panem farářem slavnostní rozsvícení Vánočního stromku na nádvoří hradu.

Předběžně je program připraven takto:

v 16:00 se účastníci této akce sejdou s lampiony, svíčkami nebo jakýmkoliv jiným světýlkem u kostela ve Starém Jičíně, v 16:15 odejde světýlkový průvod v čele s místním panem farářem směrem na hrad, v 16:45 pan farář posvětí Vánoční stromek, který během dne nazdobí děti z místní mateřské a základní školy  svými výrobky a v 17:00 rozsvítíme za zpěvu koled svíčky na tomto stromečku.

Po rozsvícení svíček bude Ježíšek rozdávat sladkosti a dobroty těm dětem, které budou mít odvahu vystoupit s vánoční básničkou, říkankou nebo koledou.

Pro rodiče bude připraveno občerstvení v podobě horkého Vánočního punče, teplé medoviny a svařáku a pro děti bude připraven Vánoční dětský punč, teplý ovocný nápoj a horká čokoláda.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 12. květen

Dnes má svátek Pankrác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete