Statistika našeho portálu

  • 96 082 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Rychtář Fest - Hlinsko

09.06.2018 Hlinsko

V roce 2003 byl v prostorách poblíž budov pivovaru v Hlinsku postaven za účelem pořádání kulturních akcí Amfiteátr Rychtář, který se každoročně stává domovským pódiem pro letní hudební festival Rychtář Fest. Ten každoročně nabízí ty nejlepší hudební kapely z domácí hudební scény, které doplňuje tradičně i několik premiérových vystoupení.Léto s pivem RychtářMultižánrové zaměření festivalu sem…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Amfiteátr Rychtář
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Hlinsko

Fotogalerie k článku

V roce 2003 byl v prostorách poblíž budov pivovaru v Hlinsku postaven za účelem pořádání kulturních akcí Amfiteátr Rychtář, který se každoročně stává domovským pódiem pro letní hudební festival Rychtář Fest. Ten každoročně nabízí ty nejlepší hudební kapely z domácí hudební scény, které doplňuje tradičně i několik premiérových vystoupení.

Léto s pivem Rychtář

Multižánrové zaměření festivalu sem přilákalo v minulosti i známé kapely z oblasti rocku či punku (Vypsaná Fixa, Horkýže Slíže, UDG či Sto zvířat), které doplňují hudební uskupení hrající převážně popovou hudbu (např.: Chinaski, Kryštof). Jak již sám název hlavního sponzora v názvu festivalu napovídá, nemusí se návštěvník obávat o dostatek kvalitního zlatavého moku, kterým se mnozí z fanoušků posilňují před křepčením pod hracími pódii.

K letním festivalům v Hlinsku patří i velkokapacitní stany, které nabízejí mnoho míst k sezení a přístřešek před případnými živelnými přívaly vody.  Pro ty kdož přijedou na Rychtář Fest automobilem je připraveno vyznačené hlídané parkoviště. 

Rychtář Fest 2018

Tomáš Klus / Rybičky 48 / Wohnout / Ivan Mládek a další

Tradiční festival odstartuje 9.6. sérii letních koncertů v Hlinsku, amfiteátru Rychtář. Po několika letech se vrátí jedinečný Tomáš Klus a večerní koncert s velkolepou show si připravují stále populárnější Rybičky 48. Samozřejmě dojde i na pravidelné hosty Léta s Rychtářem jako jsou Vypsaná Fixa nebo Wohnout. Program obzvláštní svým koncertem Ivan Mládek a banjo band.

Vstupné

419,- Kč

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Bramborová sobota -Vysočina

02.10.2021 - 02.10.2021
Veselý Kopec

V sobotu 2. října se na Veselém Kopci koná od 10 do 16 hodin koná tradiční program Bramborová sobota. Příležitost k…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 19. září

Dnes má svátek Zita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete