Statistika našeho portálu

  • 96 240 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Silniční běh Velká Morava v Mikulčicích

07.04.2018 Mikulčice

Střed obce Mikulčice se v polovině dubna již tradičně proměňuje v jedno velké mraveniště, složené z účastníků oblíbeného "Silničního běhu Velká Morava".Nejdříve běh, pak vínoZ bohaté nabídky několika běžeckých kategorií si vybere každý milovník běhání, včetně profesionálních sportovců či nadšených amatérů. V poslední době je závod součástí i "Běžecké Tour", kterou pravidelně zaštiťuje…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Centrum Mikulčic
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Mikulčice

Fotogalerie k článku

Střed obce Mikulčice se v polovině dubna již tradičně proměňuje v jedno velké mraveniště, složené z účastníků oblíbeného "Silničního běhu Velká Morava".

Nejdříve běh, pak víno

Z bohaté nabídky několika běžeckých kategorií si vybere každý milovník běhání, včetně profesionálních sportovců či nadšených amatérů. V poslední době je závod součástí i "Běžecké Tour", kterou pravidelně zaštiťuje Jihomoravský kraj. Pořadatelé se výběrem náročnosti tratí i jejich profilem soustředí zvláště na širokou sportovní veřejnost, o čemž svědčí i každoročně narůstající počet zúčastněných běžců (v posledních ročnících jejich počet přesahuje hranici pětiset). O popularitě závodu s dlouhou tradicí svědčí i každoroční účast několika sportovních legend minulosti i současnosti (Dana Zátopková, Martin Benc, bratři Svojanovští).

Silniční běh Velká Morava je zkrátka ukázkovým případem sportovní akce, při které účastníci zocelují fyzickou kondici a zároveň se setkávají v rámci společenských aktivit. Během večerního programu totiž můžete zavítat na oblíbený "Velkomoravský košt vín", který  nejen vyčerpaným sportovcům dodává potřebnou energii pro aktivní strávení nadcházející noci. 

Silniční běh 2017

7.4.2018 od 9,00

se uskuteční již 44. ročník silničního běhu

VELKÁ MORAVA

všichni jste zváni i jako závodníci i jako diváci

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 15. říjen

Dnes má svátek Tereza

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete