Statistika našeho portálu

  • 94 743 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Divadlo Husa na provázku

31.12.2012 Brno

SILVESTR 2012: NA CO SI TO HRAJEME?Sál: Velký sál(Namátkou: na bílé laně si hrajeme, na Ringa s Paulem a Johnem a Georga, na Karla Čapka, jak věří, na Josefa Čapka, jak nevěří, na všechny skřítky, na Rodiona Raskolnikova, na Václava Havla na břehu mořském, na Všechny skřítky i s královnou, na to, že jednou na Provázek přijede Dalajláma, na višně v květu uprostřed února, na lásku uprostřed…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Divadlo Husa na provázku
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

SILVESTR 2012: NA CO SI TO HRAJEME?
Sál: Velký sál

(Namátkou: na bílé laně si hrajeme, na Ringa s Paulem a Johnem a Georga, na Karla Čapka, jak věří, na Josefa Čapka, jak nevěří, na všechny skřítky, na Rodiona Raskolnikova, na Václava Havla na břehu mořském, na Všechny skřítky i s královnou, na to, že jednou na Provázek přijede Dalajláma, na višně v květu uprostřed února, na lásku uprostřed šílenství, na Lišku Bystroušku i Káťu Kabanovou - na to vše si hrajeme ...)


Během oslavy výjimečně vystoupí obě provázkovské kapely: Meteor z Prahy i Sex Beatles. Normálně si do zelí nelezou - ale tentokrát chtěly hrát obě. V hospodě narazíte na cimbálovou kapelu Líšňáci, na sklepní scéně bude kinematograf paní Aleny Rajlichové. V předpremiéře zažijete první předvedení písní Andrey Buršové z jejího recitálu o tom, že s Johnem Lennonem to bylo úplně jinak, než si myslíte. Ochutnáte vína z Jižní Moravy, potěší vás tanec, ohromí tombola. Slíbil to Jura Horňák. Setkáte se s herci a propadnete do reje masek z provázkovských inscenací. Zájemci si budou moci půjčit i některé kostýmy z fundusu divadla. Mužete však přijít i ve vlastní kreaci. Je to zcela na vás. Rok 2012 končí a 2013 začíná - Provázek nezavře ani v tento den. Všichni teda už trochu litují - prý jsou na Silvestra nehorazně drahé taxíky - a muzikanti a dokonalí číšníci - ale my jdeme do toho. Na co si to hrajeme? Na noc, na kterou nepůjde zapomenout - je pro tentokrát odpověď.

Vstupné:

Plné vstupné: 400
Snížené vstupné: 350

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Online: Proces - celá ČR

20.01.2021 - 23.01.2021
Divadlo Polárka

Vítejte ve světě, kde smysluplnou činnost, vztahy i víru nahradilo pokrytectví a vyprázdněné rituály.

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 22. leden

Dnes má svátek Slavomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete