Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Silvestr na náměstí ve Znojmě

31.12.2017 Znojmo

Nenechte si ujít Oslavu Silvestra na Masarykově náměstí ve Znojmě.Prožijte Silvestra na náměstí i v divadlePoslední den v roce se pomalu blíží, a tak kdo nemá na tento den žádné plány, může využít nabídky města Znojma a Znojemské Besedy. Ta připravila pro děti Silvestra na náměstí a pro dospělé speciální silvestrovské divadlo.Dětská Silvestrovská gala show s Milanem Mudrochem se odehraje na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Znojmo, Masarykovo nám.
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Oslavu Silvestra na Masarykově náměstí ve Znojmě.

Prožijte Silvestra na náměstí i v divadle

Poslední den v roce se pomalu blíží, a tak kdo nemá na tento den žádné plány, může využít nabídky města Znojma a Znojemské Besedy. Ta připravila pro děti Silvestra na náměstí a pro dospělé speciální silvestrovské divadlo.

Dětská Silvestrovská gala show s Milanem Mudrochem se odehraje na Masarykově náměstí od 16:00 do 19:00 hodin. Na jejím závěru v 19:00 se mohou děti i dospělí těšit na ohňostroj.

Městské divadlo Znojmo zase vychází vstříc těm, kteří si tentokrát chtějí užít poslední den v roce jinak. Nabízí dvě silvestrovská představení – první v 17.00 a druhé ve 20.00 hodin. Protože se předpokládá, že se chtějí lidé v tento den především bavit, předvedou herci pražského Divadla ARTUR na znojemském jevišti komedii SVATÉ NEŘESTI. Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkyznojmo.cz.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 26. říjen

Dnes má svátek Erik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete