Statistika našeho portálu

  • 95 109 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Silvestr na Svahu Zlín

31.12.2013 Zlín

"Silvestr na zlínském ledovcu" se uskuteční už popáté a ani tentokrát nebude chybět bohatý doprovodný program pro veřejnost. Návštěvníci budou moci přivítat Nový rok pod širým nebem ve společnosti moderátorů Radia Kiss Publikum, vystoupí také DJs, chybět nebude diskotéka, grilování a stánky s jídlem i nápoji. Připravena bude také silvestrovská tombola.Vrcholem večera bude opět velký silvestrovský…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Svah Zlín
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

"Silvestr na zlínském ledovcu" se uskuteční už popáté a ani tentokrát nebude chybět bohatý doprovodný program pro veřejnost. Návštěvníci budou moci přivítat Nový rok pod širým nebem ve společnosti moderátorů Radia Kiss Publikum, vystoupí také DJs, chybět nebude diskotéka, grilování a stánky s jídlem i nápoji. Připravena bude také silvestrovská tombola.

Vrcholem večera bude opět velký silvestrovský ohňostroj, který odpálíme za účasti primátora města Zlína pana Miroslava Adámka a slavnostním přípitkem přivítáme Nový rok", řekl Michal Cepek, provozovatel lyžařského areálu J.Šperky.  Vloni se na zlínský svah přišlo pobavit více než 7 tisíc návštěvníků. "Velmi nás těší, že se z této akce stává už pomalu tradice a jedna z největších akcí ve Zlíně. Jsme rádi, že ji každoročně podporuje také zlínský magistrát", doplnil Michal Cepek.

Nově bude zavedeno vstupné

ve výši 30 Kč pro dospělé (50,- včetně plechovky RedBullu), děti do 15 let mají vstup zdarma. "Na svahu je zákaz používání vlastní pyrotechniky, budeme mít rovněž více pracovníků bezpečnostní služby", upřesnil Michal Cepek.

Program bude ukončen podle počtu návštěvníků v časných ranních hodinách.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Online: Dny Marianne ve Zlatém Jabl…

16.04.2021 - 18.04.2021
Zlaté Jablko

Hned dvakrát se mohou milovníci výhodných nákupů těšit na Dny Marianne. Poprvé proběhnou už tento víkend – od 16. do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 18. duben

Dnes má svátek Valérie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete