Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Silvestrovské setkání na hranicích s ohňostrojem - Mikulov

31.12.2019 Mikulov

První se uskutečnilo zcela spontánně před třiceti lety, když padla železná opona. Tehdy se u Silvestrovského mostu sešli v odpoledních hodinách naši a rakouští občané – sousedé, aby si podali ruce a popřáli vše nejlepší do nového roku 1990, v té době plného očekávání.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Casino Admiral na hranicích
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Mikulov

Fotogalerie k článku

Srdečně zveme všechny, kteří si boudou chtít společně zavzpomínat a popřát si, na parkoviště u Casina Admiral. Od 16 hodin bude hrát dechová hudba Mikulovanka, naši sousedé připraví svařák a dětský punč, naše strana opět připraví guláš či hutnou gulášovou polévku a to vše bude pro účastníky zdarma.

Kolem 17 hodiny krátce pozdraví a vše nejlepší do nového roku popřejí starostové Rostislav Koštial a Reinhard Künzl. Aby si toho užily i děti, tak nejpozději v 17:30 rozzáří oblohu komponovaný ohňostroj, který ukončí oficiality. Potom už bude záležet pouze na přítomných jak dále naloží se svým časem a svými kulinářskými i tekutými produkty, které si sebou určitě přinesou stejně jako před pěti lety, na vzájemné počastování.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 24. leden

Dnes má svátek Milena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete