Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Škoda FIT půlmaraton Plzeň

01.10.2017 Plzeň

Druhý ročník půlmaratonu se letos uskuteční na podzim, konkrétně v neděli 1. října 2017.Hlavní závod dne bude vypsán na tradiční půlmaratonskou vzdálenost 21,097 kilometru. Trať vede historickým centrem a středem Plzně, běžci se podívají do areálu Škodovky, zamíří do Borského parku a do okolí plzeňských řek, aby se následně vrátili zpět do centra na náměstí Republiky.Jedna z nejkrásnějších tratí…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Druhý ročník půlmaratonu se letos uskuteční na podzim, konkrétně v neděli 1. října 2017.

Hlavní závod dne bude vypsán na tradiční půlmaratonskou vzdálenost 21,097 kilometru. Trať vede historickým centrem a středem Plzně, běžci se podívají do areálu Škodovky, zamíří do Borského parku a do okolí plzeňských řek, aby se následně vrátili zpět do centra na náměstí Republiky.

Jedna z nejkrásnějších tratí v České republice, která vede centrem města a okolí v jednom okruhu.

Přijmout půlmaratonskou výzvu však mohou i ti, kdo si netroufají na celou trať – a sice v rámci dvou nebo čtyřčlenných štafet. Připraven bude také rodinný běh, dětské běhy a bohatý doprovodný program.

RODINNÝ BĚH

Chcete zažít neopakovatelnou atmosféru velkého běžeckého závodu s vašimi blízkými? Škoda FIT půlmaraton 2017 má pro vás řešení! Právě pro vás totiž připravili organizátoři nesoutěžní Rodinný běh. Na trasu o délce 2,5 kilometru centrem města mohou vyběhnout rodiče s dětmi, připojit se mohou babičky, dědečkové, prostě každý z rodiny. Závod určitě zvládne každý a všechny čeká podobná atmosféra, jakou zažijí účastníci hlavního závodu Škoda FIT půlmaraton 2017. Rodinný běh totiž startuje z plzeňského náměstí Republiky pouhých 15 minut po startu hlavního závodu, takže diváků podél trati bude určitě dost.

DĚTSKÉ BĚHY

Na své si při Škoda FIT půlmaratonu přijdou i děti a mládež. Nedělní program zahájí Dětské závody. Start a cíl se uskuteční přímo v srdci dění - tedy na náměstí Republiky v Plzni. Organizátoři připravili na náměstí okruh o délce 320 metrů, který poslouží coby trasa malým závodníkům v celkem deseti dětských a mládežnických kategoriích.  

 

Více informací na: www.skodafit.cz nebo FB: https://www.facebook.com/events/1311562455567860/

 

Mapa

Další akce v okolí

Koncert Společná věc 2021 - Plzeň

30.11.2021 - 30.11.2021
Plzeň

Na koncertě vás čeká velkoplošná projekce spojená s tóny tajemného Vodnářského zvonu. Výjimečný, tajuplný,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete