Statistika našeho portálu

  • 96 484 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Slavnosti koní, historie a řemesel Kuks 2013

26.07.2013 - 27.07.2013 Kuks

Slavnosti koní, historie a řemesel Kuks 2013 přivádí do kouzelného prostředí Hospitalu Kuks koně už popáté - letos s mottem "Zachraňte koně (pro lidi). Samotná akce se koná v sobotu od 12 do 19 hod, ale bude zahájena již v předvečer, tedy v pátek 26.7.2013 ve 20,26 hod samostatným koncertem skupiny Kamelot.V rámci akce uvidíte oblíbená vystoupení starokladrubských koní pod sedlem i v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Slavnosti koní, historie a řemesel Kuks 2013 přivádí do kouzelného prostředí Hospitalu Kuks koně už popáté - letos s mottem "Zachraňte koně (pro lidi). Samotná akce se koná v sobotu od 12 do 19 hod, ale bude zahájena již v předvečer, tedy v pátek 26.7.2013 ve 20,26 hod samostatným koncertem skupiny Kamelot.

V rámci akce uvidíte oblíbená vystoupení starokladrubských koní pod sedlem i v zápřahu, chladnokrevníky při práci v lese a na louce, ukázky kování, koně ve službách policie...novinkou bude ukázka práce Koňské záchranky či představení projektů přirozeného ustájení koní a přirozeného ježdění. Celým dnem se bude jako vždy prolínat vyžití pro děti - od svezení na koních a kočárech přes dětské dílničky až po zpívání a soutěže. Dospělým zase udělá radost množství stánků jarmarku a samozřejmě nezbytné občerstvení.

Vstupenky jak na koncert Kamelotu, tak na samotné Slavnosti můžete koupit výhodněji než na místě v předprodeji.

Více na www.jitkacerna.cz

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 4. prosinec

Dnes má svátek Barbora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete