Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Slavnosti růžového vína 2018 - Valtice

02.06.2018 Valtice

Atlas Česka by rád všechny milovníky lahodného vína a delikátních gastronomických specialit co nejsrdečněji pozval na další ročník "Slavností růžového vína", který se koná poslední květnovou sobotu v moravském městečku Valtice. Těšit se můžete na bohatý celodenní program, během nějž budou hrát prim skvostné víno, kulinářské speciality a rozmanitá nabídka sýrů.Na co se můžete těšitVšem účastníkům…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
areál Vinných sklepů Valtice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Valtice

Atlas Česka by rád všechny milovníky lahodného vína a delikátních gastronomických specialit co nejsrdečněji pozval na další ročník "Slavností růžového vína", který se koná poslední květnovou sobotu v moravském městečku Valtice. Těšit se můžete na bohatý celodenní program, během nějž budou hrát prim skvostné víno, kulinářské speciality a rozmanitá nabídka sýrů.

Na co se můžete těšit

Všem účastníkům se dostane ochutnávky těch nejlepších z mladých vín, speciálních růžových vín a stále oblíbenějších sektů a koktejů z rosé vín. Přijít sem však mohou dospělí i s dětmi, neboť pro ty je připraveno několik typů míchaných nápojů z čerstvého ovoce a zvláště zábavný doprovodný kulturní program. Těšit se můžete na vystoupení národopisných souborů, folklorních cimbálových muzik, dětských pěveckých sborů či ukázky z produkce tanečních skupin z nedalekého okolí.

Pokud budete mít štěstí, můžete si domů odnést i některou ze zajímavých cen, které jsou hlavní náplní oblíbené tomboly. Večerní program pak plně koresponduje se stále se lepšící náladou, množstvím vypitého vína a desítkám snědených chlebíčků, neboť se na improvizovaném pódiu představí některá z populárních hudebních kapel. A pro ty nejnáročnější pak ještě nabízíme možnost prohlédnout si vyhlášený valtický Křížový sklep.

Slavnosti růžového vína 2018

Slavnosti vína a dětský den

sobota 2. června 2018 od 14:00

Místo: Valtice, Vinařská 407 (areál CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice a.s.)

Vstupné: 60 Kč (+ 40 Kč záloha na skleničku)

Návštěvníci si kupují žetony, které následně vyměňují za vybrané vzorky vína. Každý návštěvník oděný ve žlutém oblečení obdrží JEDEN ŽETON ZDARMA.

Na co se můžete těšit:

Ochutnávku mladých vín a sektů,

Zvlášť placená prohlídka: 70 Kč, zahrnuje Křížový sklep z roku 1640 a chrám vína s rotundou, prohlídky vyhlašuje moderátor.

kulturní program v podobně vystoupení dětských tanečních a folklorních spolků,

tombolu se skvělými cenami,

zábavný soutěžní program pro děti,

malování na obličej

kavárnu,

přehlídku traktorů,

moravské dobroty,

hrající fontánu,

večerní vystoupení hudebních hostů ABBA a BEE GEES POP STARS Revival Band a The TeachersTěšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete