Statistika našeho portálu

  • 96 082 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Slavnosti slunovratu v centru Eden

18.06.2016 Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem – V noci z 18. na 19. června uspořádá centrum Eden tajemné Slavnosti slunovratu. Těšit se můžete na ohňovou show, noční sběr bylin i svatojánské pivo. Areálem se budou hemžit nadpřirozené bytosti a po západu Slunce vzplanou magické ohně.Samotné slavnosti začnou až v podvečerních hodinách. Centrum Eden se zahemží tajemnými bytostmi a jen co zapadne slunce, započne ten…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Bystřice nad Pernštejnem – V noci z 18. na 19. června uspořádá centrum Eden tajemné Slavnosti slunovratu. Těšit se můžete na ohňovou show, noční sběr bylin i svatojánské pivo. Areálem se budou hemžit nadpřirozené bytosti a po západu Slunce vzplanou magické ohně.

Samotné slavnosti začnou až v podvečerních hodinách. Centrum Eden se zahemží tajemnými bytostmi a jen co zapadne slunce, započne ten správný rej. Na nádvoří Panského dvora i v Horácké vesnici zahoří ohně a tu správnou atmosféru doplní i živá hudba, ohňový tanec a tanec lesních víl. "Komu se nebude chtít v noci domů, může si ustlat na bylinkovém seně a ráno zajít na snídani do mlýna," uvádí Jana Večeřová z centra Eden.

Po setmění bude pro návštěvníky připravená ohňová show, romantická vyjížďka kočárem a noční sběr bylin, které mají v tuto dobu podle pověstí mimořádnou sílu. Chybět nebude ani noční vypouštění lampiónů přání a vykládání budoucnosti od zkušené kartářky. Pro zajištění štěstí a blahobytu se za okny chaloupek Horácké vesnice rozhoří svíce a návštěvníci si uvnitř namíchají čarovný nápoj, po kterém dámy zkrásní a pánové získají nadpřirozenou sílu.

Od večera až do rána bude pro návštěvníky připraveno i občerstvení. Na nádvoří Panského dvora se budou grilovat vepřové i kuřecí steaky naložené v bylinkové marinádě. Udírna naláká vůní na domácí kořeněné klobásy a cigára. "Pro labužníky chystáme i jehněčí kotletky na grilu marinované v česneku a rozmarýnu," dodává Jana Večeřová z centra Eden. Pro děti jsou připravené špekáčky, které si mohou opéct přímo nad ohněm a pro vyznavače zdravé stravy zase zeleninový salát s bylinkovým dresinkem. Na statku v Horácké vesnici se budou péct bramborové placky přímo na kamnech a uvařený bude i čarovný bylinný lektvar, který zahřeje za každého počasí. K tomu všemu se bude čepovat polotmavé svatojánské pivo.

 

Více informací k nadcházející akci naleznete na www.centrumeden.cz.

Mapa

Další akce v okolí

Den venkova 2021 - Žďár nad Sázavou

25.09.2021 - 25.09.2021
forota

Zveme vás na den, který na zámku už počtvrté věnujeme přírodě. Tentokrát se v hlavní roli představí VODA. Dále hrají:…

Gastrovečer s hudebním překvapením …

30.09.2021 - 30.09.2021
areál Zámku

Spojení vytříbených chutí s hudebním překvapením...To je degustační večeře o sedmi chodech spárovaných s kvalitními…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 19. září

Dnes má svátek Zita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete