Statistika našeho portálu

  • 95 141 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Slavnostní otevření Cyklopointu města Ústí nad Labem

03.04.2016 Ústí nad Labem

Dlouho očekávané otevření cyklopointu v prostoru Zanádraží proběhne v neděli 3. dubna. Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program.Po Mírovém náměstí tak ve městě vzniká další prostor, kde návštěvníci naleznou informace o možnostech sportovního vyžití v Ústí nad Labem. Součástí cyklopointu bude i informační středisko. Kromě užitečných informací nabídne prostor možnost servisu kol,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dlouho očekávané otevření cyklopointu v prostoru Zanádraží proběhne v neděli 3. dubna. Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program.

Po Mírovém náměstí tak ve městě vzniká další prostor, kde návštěvníci naleznou informace o možnostech sportovního vyžití v Ústí nad Labem. Součástí cyklopointu bude i informační středisko. Kromě užitečných informací nabídne prostor možnost servisu kol, WI-FI připojení. Cyklista se zde bude moci osprchovat či uschovat kolo, a to i dlouhodobě.

Program začíná formální částí, kdy představitelé města otevřou slavnostně Cyklopoint přestřižením pásky. Po skončení oficiální části ve 14:30 se program stěhuje na druhou stranu řeky. Pod mostem Edvarda Beneše ve 14:45 začíná sportovní program. Cyklistika bude hrát prim i zde.

Vedle půjčovny elektrokol či koloběžek se mohou návštěvníci aktivně zúčastnit závodu "3 mosty". Cyklostezka bude mezi ústeckými mosty uzavřena, aby zde mohl proběhnout cyklozávod v několika kategoriích. děti se vyřádí na speciálních překážkách v jízdě zručnosti, pro nejmenší pořadatelé nachystají závod dětských odrážedel. O adrenalinovou podívanou se postará Tomáš Eibl z Děčína, který předvede svůj um na trialovém kole. Celá akce končí v 17:00.

Mapa

Další akce v okolí

Běh Barvám Neutečeš - Ústí nad Labem

29.05.2021 - 29.05.2021
Park Severní Terasa

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Běh Urban Challenge - Ústí nad Labem

19.06.2021 - 19.06.2021
Ústí nad Labem

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 23. duben

Dnes má svátek Vojtěch

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete