Statistika našeho portálu

  • 93 230 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Slavnostní otevření dětského hřiště - Brno

06.10.2018 Brno

Nové hřiště v Brně: děti zabaví sloní máma i krokodýlSlavnostní otevření dětského hřiště s originálními atrakcemi v podobě Sloní mámy a Krokodýla na pružinách, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, skvělé jídlo i pití a zkulturnění areálu na Kraví hoře - na to vše se můžete těšit v sobotu 6.10. od 11:00 do 18:00 v areálu KRAVÍ HORA LIDEM. Hřiště najdete za autoservisem na Kraví hoře.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kraví Hora, Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Nové hřiště v Brně: děti zabaví sloní máma i krokodýl


Slavnostní otevření dětského hřiště s originálními atrakcemi v podobě Sloní mámy a Krokodýla na pružinách, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, skvělé jídlo i pití a zkulturnění areálu na Kraví hoře - na to vše se můžete těšit v sobotu 6.10. od 11:00 do 18:00 v areálu KRAVÍ HORA LIDEM. Hřiště najdete za autoservisem na Kraví hoře. Vstup je zdarma.

Akce začne sestavením dětského hřiště a bude pokračovat celou plejádou atrakcí. Klaun Čiko a jeho Lepší svět nadchne i ty děti, které se obyčejně klaunů bojí. Pokud vás doma tíží přebytečný odpad, nebo naopak pátráte po utajených pokladech, určitě si nenechte ujít bleší trhy Dobrá karma. V Instax fotokoutku se budete moct nejen vyfotit, ale taky vyhrát foťák Instax Mini 9 a další zajímavé ceny. Děti si užijí malování na obličej Petr a Leontýnka, zatímco dospělé zabaví Artesvět výtvarný workshop nebo Nesemese. Během přednášky o elektrosmogu se dozvíte o léčivých vibracích a elektrosmogu. Lovemusic přiveze krásné věci s duší a také oblíbeného DJ Marthyho, experta na vytváření uvolněné atmosféry pozitivní hudbou. Po šesté hodině večerní vás příjemně vyladí koncert léčivých tónů.

Nejenom kulturou živ je ale člověk a na své si přijdou i gurmáni. Budete moci ochutnat to nejlepší z moravského gastra. Chilli dobroty, čerstvé bagety a vynikající dezerty rodinné manufaktury Sokolíci, čokoládu 1.brněnské čokoládovny, domácí koblížky Running Donuts a MyRaw Food Brno. O pitný režim se postarají malé pivovary LuckyBastard a Pivovar Květnice, Káva na Knopp a Justwine.

Otevření veřejně přístupného dětského hřiště má na triku nezisková organizace 8D z.s., která už několik let pracuje na rozvoji lokality Kraví hory jako odpočinkové zóny. Projekt probíhá pod záštitou primátora města Brna. Cílem je revitalizace chátrajícího areálu autoservisu na konci Rybkovy ulice a celkové zkulturnění a otevření Kraví hory veřejnosti. Kraví hora by se měla stát krásným a podnětným prostorem pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce. Projekt KRAVÍ HORA LIDEM se těší podpoře městské části Brno Střed a je v souladu s územním a regulačním plánem.

Ihned po otevření dětského hřiště bude zahájena stavba chodníčku propojujícího západní a východní část Kraví hory. Následovat bude vznik čajovny s vyhlídkovou terasou, prostoru pro pořádání kulturních a vzdělávacích akcí, zážitkové environmentální zahrady, přírodního dětského hřiště a kreativní dílny. Vzniknou zde nová pracovní místa, ve kterých najdou uplatnění i zdravotně a sociálně znevýhodnění.

Mapa

Další akce v okolí

Řecká sobota na hradě Veveří - Brno

30.05.2020 - 30.05.2020
Brno

Sobota na hradě Veveří bude letos opět patřit všem přátelům Řecka a řecké kultury.

Příměstský in-line kemp 2020 - Brno

13.07.2020 - 17.07.2020
CESA VUT

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský in-line kemp 2020 - Brno

20.07.2020 - 24.07.2020
CESA VUT

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Grand Prix České republiky - Brno

07.08.2020 - 09.08.2020
Automodrom Brno

Velká cena Brna (Grand prix) České republiky silničních motocyklů patří již několikátým rokem k největším a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

čtvrtek 28. květen

Dnes má svátek Vilém

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete