Statistika našeho portálu

  • 86 167 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Slavnostní otevření dětského hřiště - Brno

06.10.2018 Kraví Hora, Brno

Nové hřiště v Brně: děti zabaví sloní máma i krokodýlSlavnostní otevření dětského hřiště s originálními atrakcemi v podobě Sloní mámy a Krokodýla na pružinách, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, skvělé jídlo i pití a zkulturnění areálu na Kraví hoře - na to vše se můžete těšit v sobotu 6.10. od 11:00 do 18:00 v areálu KRAVÍ HORA LIDEM. Hřiště najdete za autoservisem na Kraví hoře.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kraví Hora, Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Nové hřiště v Brně: děti zabaví sloní máma i krokodýl


Slavnostní otevření dětského hřiště s originálními atrakcemi v podobě Sloní mámy a Krokodýla na pružinách, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, skvělé jídlo i pití a zkulturnění areálu na Kraví hoře - na to vše se můžete těšit v sobotu 6.10. od 11:00 do 18:00 v areálu KRAVÍ HORA LIDEM. Hřiště najdete za autoservisem na Kraví hoře. Vstup je zdarma.

Akce začne sestavením dětského hřiště a bude pokračovat celou plejádou atrakcí. Klaun Čiko a jeho Lepší svět nadchne i ty děti, které se obyčejně klaunů bojí. Pokud vás doma tíží přebytečný odpad, nebo naopak pátráte po utajených pokladech, určitě si nenechte ujít bleší trhy Dobrá karma. V Instax fotokoutku se budete moct nejen vyfotit, ale taky vyhrát foťák Instax Mini 9 a další zajímavé ceny. Děti si užijí malování na obličej Petr a Leontýnka, zatímco dospělé zabaví Artesvět výtvarný workshop nebo Nesemese. Během přednášky o elektrosmogu se dozvíte o léčivých vibracích a elektrosmogu. Lovemusic přiveze krásné věci s duší a také oblíbeného DJ Marthyho, experta na vytváření uvolněné atmosféry pozitivní hudbou. Po šesté hodině večerní vás příjemně vyladí koncert léčivých tónů.

Nejenom kulturou živ je ale člověk a na své si přijdou i gurmáni. Budete moci ochutnat to nejlepší z moravského gastra. Chilli dobroty, čerstvé bagety a vynikající dezerty rodinné manufaktury Sokolíci, čokoládu 1.brněnské čokoládovny, domácí koblížky Running Donuts a MyRaw Food Brno. O pitný režim se postarají malé pivovary LuckyBastard a Pivovar Květnice, Káva na Knopp a Justwine.

Otevření veřejně přístupného dětského hřiště má na triku nezisková organizace 8D z.s., která už několik let pracuje na rozvoji lokality Kraví hory jako odpočinkové zóny. Projekt probíhá pod záštitou primátora města Brna. Cílem je revitalizace chátrajícího areálu autoservisu na konci Rybkovy ulice a celkové zkulturnění a otevření Kraví hory veřejnosti. Kraví hora by se měla stát krásným a podnětným prostorem pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce. Projekt KRAVÍ HORA LIDEM se těší podpoře městské části Brno Střed a je v souladu s územním a regulačním plánem.

Ihned po otevření dětského hřiště bude zahájena stavba chodníčku propojujícího západní a východní část Kraví hory. Následovat bude vznik čajovny s vyhlídkovou terasou, prostoru pro pořádání kulturních a vzdělávacích akcí, zážitkové environmentální zahrady, přírodního dětského hřiště a kreativní dílny. Vzniknou zde nová pracovní místa, ve kterých najdou uplatnění i zdravotně a sociálně znevýhodnění.

Mapa

Další akce v okolí

Akce pro nezadané Brno zdarma sezna…

03.02.2019 - 15.12.2019
Brno

Hledáš spřízněnou duši? Pojď s námi každou neděli na naši pravidelnou akci pro nezadané do 45 let v Brně zdarma-…

Společné plavání Brno zdarma - sezn…

05.02.2019 - 17.12.2019
Sportovní 486/4, 602 00…

Naše společné plavání je určeno pro všechny singles muže a ženy, kteří buď aktivně hledají partnera nebo třeba jen…

Mezinárodní den průvodců v Brně

23.02.2019 - 23.02.2019
Brno

Turistické informační centrum města Brna společně s Asociací průvodců ČR pořádá už 16. ročník Mezinárodního dne…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete