Statistika našeho portálu

  • 92 078 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 175 Míst a památek

Snow Jam - Špindlerův Mlýn

21.03.2017 - 26.03.2017 Špindlerův Mlýn

Snowboarding si v našich krajích získává stále větší oblibu a co do počtu vyznavačů se mílovými kroky přibližuje zastáncům klasického sjezdového lyžování. Jednou z nejvýraznějších akcí podporujících tento fakt je oblíbený "Snow Jam", konající se v polovině března v horském středisku Špindlerův Mlýn. Snow Jam - vrcholný snowboardingKaždoročně se sem sjíždějí ti nejlepší snowboardoví jezdci, aby…

Loading...

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Snowboarding si v našich krajích získává stále větší oblibu a co do počtu vyznavačů se mílovými kroky přibližuje zastáncům klasického sjezdového lyžování. Jednou z nejvýraznějších akcí podporujících tento fakt je oblíbený "Snow Jam", konající se v polovině března v horském středisku Špindlerův Mlýn.

Snow Jam - vrcholný snowboarding

Každoročně se sem sjíždějí ti nejlepší snowboardoví jezdci, aby natěšeným divákům předvedli úchvatné kousky z jejich mistrovského umění. Veškeré dění tradičně odstartuje tréninkem ve slopestylové trati, která se skládá z halfpipe (U-rampa), railové překážky a big airu (velkém skoku). Ve volných chvílích mezi jednotlivými závody si můžete zdarma vyzkoušet modely nejlepších snowboardů současnosti.

Ve Snickers/Nutcase zóně na Vás pak čeká převážně sladké občerstvení a několik zábavných soutěží. RedBull bar pak zajisté uhasí i tu nejsilnější žízeň. Snowjam však není jen o pozoruhodných sportovních výkonech, pořadatelé sázejí i na kvalitní hudební program. Na venkovní stage zavítají jako již tradičně oblíbení Sunshine a další kapely. Vrcholem hudebního programu pak bude večerní afterpartie, na které vystoupí několik hudebních kapel a svižných DJ´s. Zkrátka – Snow Jam je přehlídkou fantastických sportovních výkonů, kvalitní moderní hudby a především lákavé zábavy v prostředí zasněžených krkonošských hor.

 Snow Jam - rok 2016

Těšíme se na vás ve dnech 21. - 26. 3. 2017.

 

 

 

 

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Gastronomický G ples - Trutnov

25.01.2020 - 25.01.2020
Uffo, Náměstí republiky…

Druhý ročník netradičního plesu doplněného o gastronomický zážitek! G ples nabídne nejen skvělý společenský večer, ale…

Masopust - Bílá Třemešná

15.02.2020 - 15.02.2020
Bílá Třemešná

Tradiční masopustní veselí s průvodem a prodejem zabijačkových pochutin. Na návsi si poslechneme kapelu PHOBOS za Dvora…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Loading...
Kategorie

sobota 25. leden

Dnes má svátek Miloš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete