Statistika našeho portálu

  • 94 729 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Sociální média - buzzword nebo revoluce? - s Adamem Zbiejczukem

04.12.2012 Ostrava

Spustili jsme nový a plně ostravský projekt BIGTHINKING.CZ, jehož cílem je pořádání přednášek, seminářů a workshopů se známými spírkry.Cítili jsme, že Ostrava je v tomto ohledu velmi zanedbávána, veškeré semináře jsou většinou v Praze, maximálně v Brně. Z tohoto popudu jsme založili malou komunitu Bigthinking.cz, která by tuto díru na ostravském trhu měla vyplnit. První z řady přednášek je…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Spustili jsme nový a plně ostravský projekt BIGTHINKING.CZ, jehož cílem je pořádání přednášek, seminářů a workshopů se známými spírkry.

Cítili jsme, že Ostrava je v tomto ohledu velmi zanedbávána, veškeré semináře jsou většinou v Praze, maximálně v Brně. Z tohoto popudu jsme založili malou komunitu Bigthinking.cz, která by tuto díru na ostravském trhu měla vyplnit. První z řady přednášek je naplánována již na 04. prosince 2012 v komplexu K-TRIO Ostrava Hrabůvka.

Přednáška bude mít velmi atraktivní a aktuální téma: SOCIÁLNÍ MÉDIA, buzzword nebo revoluce a hlavním spíkrem nebude nikdo jiný než Adam Zbiejczuk. Často slýcháme, že Facebook, Twitter a další sociální média změní od základů naše životy, podnikání, společnost. Že i ten váš business se bez propagace v sociálních sítích neobejde. Ale reálných příkladů úspěšných firem moc není. Je to celé bublina? Nebo jsme jen nepochopili, kam se máme dívat? O skutečných přínosech, ale i rizicích bude vykládat Adam Zbiejczuk, nezávislý konzultant v oblasti sociálních sítí. Adam se první dva roky po startu mBank staral o její on-line reprezentaci, poté pracoval v Ataxo Group (Ataxo, H1.cz), kde radil klientům a spoluvytvářel nástroj na monitoring sociálních sítí Ataxo Social Insider.

Přednáška bude rozdělena do dvou částí, první bude věnována samotné přednášce a v druhé části bude prostor pro Vaše dotazy a k diskusi. Adama můžete znát např. z působení v mBank, Ataxo, kde se podílel na vývoji monitoringu sociálních sítí Ataxo Insider, ale také třeba spravuje sociální média BMW a určuje strategie velkých nadnárodních firem.

Vstupenky k dostání na: http://bigthinking.cz/vstupenky/

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Největší "Labutí jezero" na světě -…

21.01.2021 - 22.01.2021
Ostrava

Jedinečnost představení bude letos spočívat v tom, že soubor v Praze a Ostrave předvede nejvelkolepější Labutí jezero…

Slavnosti pivovaru Ostravar - Ostra…

18.06.2021 - 19.06.2021
Ostrava

Slavnosti proběhnou v naplánovaném rozsahu. To znamená se všemi atrakcemi jako jsou koncerty, exkurze nebo pivní…

Běh Urban Challenge - Ostrava

28.08.2021 - 28.08.2021
Ostrava

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete