Statistika našeho portálu

  • 92 569 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Špaldové BIOSLAVNOSTI 2012 - Staré Město

14.07.2012 Staré Město

Špaldové BIOSLAVNOSTI společnosti PRO-BIO s.r.o. ve Starém Městě pod Sněžníkem se kvapem blíží. Datum letošního již 7. ročníku připadá na 14. 7. 2012 a ročník to bude více než velkolepý. Celá akce se ponese v duchu oslav našeho 20. výročí od založení firmy, včetně slavnostního přípitku. Rovněž název letošního ročníku BIOSLAVNOSTÍ - Špaldové, napovídá, které plodině bude…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Staré Město
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Staré Město

Fotogalerie k článku

Špaldové BIOSLAVNOSTI společnosti PRO-BIO s.r.o. ve Starém Městě pod Sněžníkem se kvapem blíží. Datum letošního již 7. ročníku připadá na 14. 7. 2012 a ročník to bude více než velkolepý. Celá akce se ponese v duchu oslav našeho 20. výročí od založení firmy, včetně slavnostního přípitku. Rovněž název letošního ročníku BIOSLAVNOSTÍ - Špaldové, napovídá, které plodině bude věnován velký prostor a s níž bude provázán hlavní program.

Už jste pšenici špaldu chutnali? Na Špaldových BIOSLAVNOSTECH na vás bude čekat čerstvé špaldové pečivo, špaldový perník, špaldové placky, preclíky a knedlíky, špaldové rizoto, špaldový salát, kompot se špaldou, špaldový dezert, quiche se špaldou, tempehem a tomatovým krémem, špaldová polévka, špaldový nápoj, špaldové kafe, špaldové sušenky a další vynikajicí pokrmy. Přijeďte ochutnat špladu na mnoho způsobů...

Na děti čeká celodenní dětský koutek s různými soutěžemi, hrami, úkoly a velkou trampolínou. Silným zážitkem pro ně jistě bude i divadelní představení divadla KRAB - O udatném Špaldíkovi aneb jak zachránil království Bioharmonie.

Dospěláci se mohou těšit na hudební vystoupení vznamných kapel mezi nimiž zahraje i bigbítová legenda Plastic People of the Universe.

Mapa

Další akce v okolí

Hósovské masopustní rej - Úsov

22.02.2020 - 22.02.2020
Úsov

Hósovské kulturní spolek společně s Hladovým divadélkem po mnoha letech obnovuje tradici masopustu a koštu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 22. únor

Dnes má svátek Petr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete