Statistika našeho portálu

  • 96 276 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Špindlerovská zima

22.01.2016 - 24.01.2016 Špindlerův Mlýn

Od pátečního rána bude na náměstí Špindlerova Mlýna probíhat sochání sněhového pětimetrového Krakonoše, horských chaloupek a klouzačky pro děti. Sněhové království se během soboty rozroste o ledové, kdy přibudou tři ledové sochy sportovců v nadživotní velikosti. Bohatý program bude probíhat během celé soboty...běžecké závody na městské trase BUĎ FIT, na náměstí se můžete těšit na krkonošské…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Od pátečního rána bude na náměstí Špindlerova Mlýna probíhat sochání sněhového pětimetrového Krakonoše, horských chaloupek a klouzačky pro děti. Sněhové království se během soboty rozroste o ledové, kdy přibudou tři ledové sochy sportovců v nadživotní velikosti. Bohatý program bude probíhat během celé soboty...běžecké závody na městské trase BUĎ FIT, na náměstí se můžete těšit na krkonošské lyžníky, folklórní soubor Špindleráček, krkonošskou pohádku o KRAKONOŠOVI a TRAUTENBERKOVI, ledové muže (koupání v Labi), kapelu KEKS a celou podívanou zakončí ohnivá show v podání skupiny PA-LI-TCHI.

Novinkou letošní zimy je nádherné LEDÁRIUM u horní stanice lanovky Sv. Petr-PLÁŇ, kde najdete ledové sochy k výročí 700 let vlády KARLA IV..

Srdečně Vás zve Město Špindlerův Mlýn

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete