Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Šramlfest - Znojmo

28.07.2017 - 29.07.2017 Znojmo

V letních měsících si romantické město Znojmo spojuje snad každý návštěvník s bohatou sklizní okurek a sběrem vyhlášených bobulí vinné révy. V červenci bychom však měli věnovat pozornost i dalšímu ročníku alternativní, pouliční, klubové a další kultury "Šramlfest", konajícímu se během dvou dnů na Mikulášském náměstí ve Znojmě. Dvoudenní festival alternativní, pouliční, klubové a jiné kulturyNa…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V letních měsících si romantické město Znojmo spojuje snad každý návštěvník s bohatou sklizní okurek a sběrem vyhlášených bobulí vinné révy. V červenci bychom však měli věnovat pozornost i dalšímu ročníku alternativní, pouliční, klubové a další kultury "Šramlfest", konajícímu se během dvou dnů na Mikulášském náměstí ve Znojmě.

Dvoudenní festival alternativní, pouliční, klubové a jiné kultury

Na místě, kde se střetává bohatá historie se současností, rozmanitá urbanistická zástavba s přírodou a klid a rozvážnost s veselou bujarostí, se Šramlfest uskutečnil poprvé v roce 2008 a navázal svou atmosférou na výše uvedené klima střetávajících se protikladů. V zajímavém programu se můžeme těšit na hudební vystoupení umělců z celého světa, divadelní představení převážně regionálních souborů či na přehlídku současného mladého výtvarného umění.

Doprovodný program nabízí tradiční workshopy, dražbu uměleckých děl, bohatou tombolu, bodypaintingové umění či žonglérský workshop. Každý další ročník si uchovává svébytný charakter a zaměřuje svou produkci na zajímavé ústřední téma. K občerstvení návštěvníků je připravena speciální gurmánská nabídka Fusion Cuisine a své chuťové pohárky snad uspokojí každý z příchozích labužníků. Cena dvoudenního vstupného se v předprodeji pohybuje okolo 200 Kč. Šramlfest je pro své umělecké kvality spolu s intimní atmosférou skvělým tipem pro rodinný výlet.  

Šramlfest Znojmo 2017

Podrobný program

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete