Statistika našeho portálu

  • 94 573 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Sraz majitelů historických a amerických vozidel - Most

29.06.2019 Most

Sraz veteránů a amerických vozů na diváckém svahu autodromu bude součástí závodního víkendu The Most American Show NASCAR. Diváci uvidí v premiéře NASCAR Whelen Euroseries, jedinou závodní sérii asociace National Association for Stock Car Auto Racing (NASCAR) mimo severoamerický kontinent. Součástí víkendu budou také divácky velmi atraktivní souboje nádherných historických vozů, na sever Čech se sjedou už potřetí. Chybět nebudou monoposty, jež se zúčastňovaly velkých cen na proslulých světových závodních okruzích.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Vstupné
Pro posádku historického nebo amerického vozidla, která se zúčastní srazu a výstavy, platí zvýhodněné vstupné 290 Kč na celý víkend (běžná vstupenka v předprodeji činí 290 Kč pro jednu osobu na jeden den). Vstupné platí na tribunu, divácký svah i do depa závodních strojů. Může se také zúčastnit spanilé jízdy historických a amerických vozů po závodní dráze.

Přihláška
Odkaz na přihlášku na sraz a výstavu historických a amerických automobilů či motocyklů na této stránce pod textem. Přihlásit se je nutné předem, a to nejpozději do 15. 6. 2019. Poté obdržíte potvrzovací e-mail včetně evidenčního čísla, po jehož uvedení na bráně budete v den srazu vpuštěni do areálu autodromu. Registrace na místě v den srazu není možná!

Program závodního víkendu
The Most American Show NASCAR sestává z několika sérií. Vedle jezdců NASCAR Whelen Euroseries se představí aktéři historických sérií FIA Lurani Trophy for Formula Junior cars, Triumph Competition & British GT, HAIGO Tourenwagen a Formelwagen a Formel Vau Europa.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 4. prosinec

Dnes má svátek Barbora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete