Statistika našeho portálu

  • 95 434 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Starohradská hradozámecká noc

27.08.2016 Staré Hrady

STAROHRADSKÁ HRADOZÁMECKÁ NOC -  27. - 28. 8. 2016,  18.00 –  01.00 hod    Noční pohádkové prohlídky zámeckého pohádkového sklepení a hradních a zámeckých prostor, Velký rytířský turnaj a dračí ohňová show. Zažijete a všemi smysly v netradičním pojetí ochutnáte atmosféru pohádek čaroděje ARCHIBALDA I. K tomu všemu pravý středověk a souboje templářských rytířů, doprovázené DRAČÍ OHŇOVOU SHOW.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

STAROHRADSKÁ HRADOZÁMECKÁ NOC -  27. - 28. 8. 2016,  18.00 –  01.00 hod    

Noční pohádkové prohlídky zámeckého pohádkového sklepení a hradních a zámeckých prostor, Velký rytířský turnaj a dračí ohňová show. Zažijete a všemi smysly v netradičním pojetí ochutnáte atmosféru pohádek čaroděje ARCHIBALDA I. K tomu všemu pravý středověk a souboje templářských rytířů, doprovázené DRAČÍ OHŇOVOU SHOW. Nevídané a neslýchané. Zábava a překvapení pro děti i dospělé.

Ochutnejte atmosféru pohádek čaroděje Archibalda I. tentokrát v netradičním pojetí. Večer a v noci 27. srpna od 18:00 - 01:00 princezny, čarodějnice, čerti a čertice nebo třeba opravdoví rytíři Vás provedou tajemným zámeckým sklepením i hradem a zámkem. K tomu všemu zažijete pravý středověk a Velké rytířské turnaje, doprovázené dračí ohňovou show.

- od 18.00 VELKÝ RYTÍŘSKÝ TURNAJ

- od 19.00  - 01.00 -  prohlídky okruhů Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou a Zámecké pohádkové sklepení (prohlídky odcházejí každou půl a každou celou hodinu).

 - od 21.30 (po setmění) a před půlnocí se koná na nádvoří VELKÁ DRAČÍ OHŇOVÁ SHOW.

V Zámeckém pohádkovém sklepení na Vás čeká obydlí starohradského obra, ledové a vodnické království, žalář, hladomorna, starohradské peklo i Obří Smaragdoví draci. Na Hradě a zámku vejdete do nejstarší části Starých Hradů, kde se skrývá tajemný poklad templářských rytířů. Uvidíte tu na třicet druhů draků a dráčků a na osobní audienci Vás přijme i Dračí král Rozumbraďák XVI. s dračí královskou rodinou.
Nevídané a neslýchané. Zábava a překvapení pro děti i dospělé.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 13. červen

Dnes má svátek Antonín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete