Statistika našeho portálu

  • 100 946 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Stárplej 2015 - Jablonec nad Nisou

16.05.2015 Jablonec nad Nisou

Kalendář akcí Atlasu Česka Vás pravidelně informuje o kulturním a společenském dění v každém z větších měst naší republiky, Jablonec nad Nisou nevyjímaje. Právě zde se během prvních jarních týdnů koná vyhlášená přehlídka regionálních amatérských kapel "Stárplej", která divákům a posluchačům přináší jako na podnose to nejlepší ze zdejší rockové i popové tvorby.Co zde uslyšítePo celé festivalové…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kalendář akcí Atlasu Česka Vás pravidelně informuje o kulturním a společenském dění v každém z větších měst naší republiky, Jablonec nad Nisou nevyjímaje. Právě zde se během prvních jarních týdnů koná vyhlášená přehlídka regionálních amatérských kapel "Stárplej", která divákům a posluchačům přináší jako na podnose to nejlepší ze zdejší rockové i popové tvorby.

Co zde uslyšíte

Po celé festivalové dění se odborné porotě i divákům představují v oblíbeném klubu Na Rampě desítky přihlášených kapel, které si vybírají repertoár dle vlastního výběru. Každá z nich má na své vystoupení přibližně 25 minut, které je třeba využít bezezbytku. Většina zúčastněných kapel i diváků si na posledních ročnících cenila nejvíce pozitivní atmosféry, která sálá ze všech koutů klubu i celého festivalu. Porota v závěru vyhlásí nejlepšího kytaristu, nejlepšího zpěváka, zvláštní cenu poroty, cenu dramaturga a samozřejmě i oblíbenou cenu diváků.

Pokud si tedy poslechnout umění možných budoucích hvězd naší hudební scény, nenechte si další ročník soutěžní přehlídky Stárplej ujít.

Stárplej 2015

Ve 4. kole VIII. ročníku soutěžního festivalu vystoupí Kobylinec, Era Vulgaris, Rónin, Meredith Hunter a Washteta Ahayeta.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Další akce v okolí

S hlavou v oblacích 2023 - Velké Ha…

28.10.2023 - 28.10.2023
Kulturní dům Velké Hamry

Bombová akční komedie o téměř dokonalém zločinu v podání Divadelní společnosti Vojan z. s. Český Dub.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 21. září

Dnes má svátek Matouš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete