Statistika našeho portálu

  • 94 728 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Strašidelné prohlídky - Zámek Slavkov u Brna

30.10.2015 Slavkov u Brna

Prokažte odvahu a přijďte v pátek 30. 10. 2015 na Zámek Slavkov – Austerlitz. V časech 16:00, 17:00 a 18:00 hodin vás Morticie Addamsová provede svým sídlem s bohatou historií bolesti a utrpení. Mimo to se také seznámíte s dalšími zrůdnými obyvateli panství a možná budete i pozváni na upíří svatbu (jako zákusek)… Odvážné děti mohou mezi strašidla zapadnout svými vlastními kostýmy, které jsou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Slavkov u Brna
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Slavkov u Brna

Fotogalerie k článku

Prokažte odvahu a přijďte v pátek 30. 10. 2015 na Zámek Slavkov – Austerlitz. V časech 16:00, 17:00 a 18:00 hodin vás Morticie Addamsová provede svým sídlem s bohatou historií bolesti a utrpení. Mimo to se také seznámíte s dalšími zrůdnými obyvateli panství a možná budete i pozváni na upíří svatbu (jako zákusek)…

Odvážné děti mohou mezi strašidla zapadnout svými vlastními kostýmy, které jsou srdečně vítány (avšak nejsou podmínkou). Svoji vizáž podtrhnou také malováním na obličej, které bude probíhat přímo na zámku.

Prohlídka formou kostýmovaného představení proběhne v části trasy Historické sály a Podzemí. Délka je přibližně 50 minut a z důvodu omezené kapacity je nutná předchozí rezervace na tel. 544 227 548. Prohlídka je vhodná pro odvážnější děti v doprovodu rodičů.  

Těší se na vás průvodci zámku.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete