Statistika našeho portálu

  • 98 490 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Street game festival - Opava

15.06.2019 Opava

Spojili jsme sport, hudbu a zábavu v jedinečný den, který nese název Street Game Festival. Zažijte adrenalin sportovních zápasů, zábavu při jejich sledování a zkoušení nových věcí v rámci bohatého doprovodného programu, ponořte se do tónů těch nejlepších DJ‘s a uspokojte chuťové buňky originálním jídlem z food trucku.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Turnaje i originální doprovodný program probíhá pod širým nebem – tak, jak se to na červnovou akci sluší a patří. Utkají se profíci i amatéři, ať už je jejich cílem vyhrát, nebo se jen pořádně pobavit. Ty, kteří se rozhodli zápasu face-to-face vyhnout, čeká zábavná zóna nejen se sportem, ale i kulturními zážitky. Vyzkoušejte si tolik sportů, kolik jen dokážete, od těch známých až k takovým, o kterých jste v životě neslyšeli. Připravili jsme pro vás unikátní festival, který v Česku nenajde konkurenci. Užijte si ho, ať už jste pár, single, dítě, nebo senior. Přesně takový tenhle festival je – pro všechny a se zárukou zábavy a nových zážitků.

Veškeré informace najdete na www.streetgamefestival.cz

ZÓNA TURNAJŮ

Přihlaste se do jednoho z turnajů a bojujte o zajímavé ceny.

Streetball: Osvěžte si basketbalovou techniku, čeká vás drsný souboj, při kterém potrápíte nohy i ruce. Střílí se na jeden koš a vyhrává jen ten nejlepší tým!

Streetfootball: Stolní fotbal v životní velikosti! Porazte soupeře na zmenšeném fotbalovém hřišti, které vybízí k rychlé a kombinační hře.

Streetvolleyball: Zažijte vzrušení z beach volejbalu uprostřed dění města! Stačí pevný krok, vysoký skok a hlavně nezapomenout na sluneční brýle.

Streetfloorball: Rychlá hra s přesnými údery – takový je florbal na zmenšeném hřišti. Nasaďte do branky nejlepšího gólmana a společně se prostřílejte k vítězství.

Doprovodný program

Sportem to jen začíná, čeká tě festival nabitý spoustou kulturních zážitků a postejnu zábavy. Připrav se na doprovodný program, který tě zabaví na hodiny a odneseš si z něj spoustu nových dovedností i vědomostí. Workshopy, ukázky sportů a dalších zajímavých aktivit, dobré jídlo i pití a samozřejmě energická hudba, a to pro všechny bez rozdílu věku. Správný festival má všechno, spojuje neslučitelné, boří hranice a přináší prvotřídní a jedinečné zážitky.

 

Sportovní zóna

Street Game Festival není jen hřištěm pro ty, kteří se rozhodli utkat v některém ze zápasů, jde o zábavu pro všechny věkové kategorie i nátury. Ve sportovní zóně chystáme řadu známých i méně známých sportů. Zasoutěžíte si a protáhnete své tělo v dovednostních soutěžích a organizovaných fitness aktivitách pod vedením zkušených lektorů jako jsou David Švacha, Daniel Hampel nebo Iveta Theuerová. Vše si s námi můžete zdarma vyzkoušet. Kdo ví, třeba objevíte nový koníček. A kdyby se vám do sportovních zážitků přece jen nechtělo, máme i několik vystoupení, ze kterých vám spadne čelist. Tak či onak, naučíte se zase něco nového a, pevně věříme, zažijete i trochu té legrace. A o tom to je!

Cvičení

10:00      Yoga
11:00      Deepwork
13:00      Tabata
14:00      Kruhový trénink
15:00      Pound s paličkami Ripstix
16:00      Piece of me

Vystoupení

Mažoretky Ama
Kaba ryu
TŠ Dance4Life Opava
Free Run Prajzská – parkour
Krav maga
Street dance SVČ Opava
Taekwon do
Fenix KIDS SVČ Opava
 

Dětská zóna

Dneska babysittera neshánějte, dneska je to totiž na nás! Zatím co budete ponoření do hraní, sledování zápasů nebo až po lokty v pivní pěně, o vaše ratolesti se postaráme. Vytvořili jsme pro ně herní zónu snů, kde se zabaví na hóóódně dlouhý čas a po rodičích ani nevzdychnou. Čeká je spousta zábavných her i soutěží, a dokonce několik dětských závodů, kdyby náhodou zdědily soutěživost po rodičích. Studené osvěžení pro každé dítě zajištěno, stejně jako úsměvy na tvářích.

Stanoviště

  Sportoviště a pohybové aktivity
  Hello jazyková škola
  Hrací deskové centrum
  Facepainting
  Středisko volného času
  Tetování
  Bricks for kidz
  Skákací hrad
  Malování sádrových sošek
  Autíčka
  Montessori
  a mnoho dalšího
 

  Závody pro starší

      Střelba z laser pušky
      Překážková dráha
      Tahání a přenos těžkého břemene

  Závody pro menší

Jí   Jízda v 3kolových autíčkách
      Střelba z kuše
 

z    Zóna Zdraví

       Čeká tě pestrá paleta workshopů a přednášek, názorné ukázky a troška praxe. Ukážeme ti novinky ze světa zdravého životního stylu i sportu, které tě dostanou, a v neposlední řadě doložíme, proč je přiměřený pohyb tak důležitý         už od dětství. Nebudou chybět ani stanoviště studia Zdravá Opava a Státního zdravotního ústavu. Zastav se za námi a přesvědč se o tom, že zdraví je na prvním místě a vědět něco o lidském těle není nuda, ale zábava!

      zóna Hudby

       Na rovinu - fesťák bez hudby prostě není fesťák. Během dne vám ke sportu a dalším zajímavým aktivitám zahraje několik skvělých DJ‘s, a to přesně tu hudbu, kterou potřebuješ, aby ses skvěle bavil a cítil každou buňku svého             těla – ať už si zrovna užíváš chill, nebo drtíš soupeře při basketbalu. Po 19. hodině přichází na řadu jedinečná afterparty, kde můžeš potkat hned několik hudebních stylů – od reggae přes hip hop, breakbeat, dancehall až po                 mashupy a remixy hitů současných i minulých.

      zóna Jídla a pití

       Na suchu ani o hladu rozhodně nezůstanete! Kompletní zásobování těmi nejvymazlenějšími gastrozážitky si vzal na starosti food truckFully Bellyv čele s šéfem a kuchařským mágem Petrem, který si dal za úkol uspokojit všechny         mlsné jazyky. Streetfood zahrnuje nejen burgery a další typické "dvouručáky", které v Americe seženete na každém rohu a zkrátka ke street festivalu patří a sednou jako pr**l na hrnec! Nonstop je k dispozici taky nealko i alko               včetně míchaných drinků a piva.

Mapa

Další akce v okolí

31. Divadelní festival Bez hranic -…

01.10.2022 - 08.10.2022
Český Těšín

Letošní festival se uskuteční v termínu 1.10.- 8.10.2022 v Českém Těšíně a polském Cieszynie. Během osmi festivalových…

Bruntálský farmářský a řemeslný trh…

13.10.2022 - 13.10.2022
Náměstí Míru

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Bruntále.

A1: Do hvězdných výšin - Ostrava

13.10.2022 - 13.10.2022
Kino Vesmír

První koncert cyklu A ve Vesmíru si zaslouží slavnostní skladby: Beethovenův „Císařský“ koncert a Bartholdovu…

Bleší trhy Bruntál - Bruntál

16.10.2022 - 16.10.2022
Areál zimního stadionu

Zveme vás, prodejce, i vás, nakupující, na Bleší trhy. Prodávejte – nakupujte! Dejte starým či nepotřebným věcem…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 7. říjen

Dnes má svátek Justýna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete