Statistika našeho portálu

  • 96 275 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Supercross 2014

23.03.2014 Jáchymov

Pokud se domníváte, že rozloučení se zimními měsíci obstarávají pouze tající sněhuláci či depresivní poloobnažené svahy našich hor s několika málo lyžaři, rychle Vás vyvedeme z omylu. Supercross 2014Závod Supercross 2014 je ojedinělou kombinací jízdy ze svahu mezi skoky, v náročných klopenkách a volného vázání běžeckých lyží. Jedná se o česko-německý závod pro mladé běžkaře ve věku 6-18 let,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Ski areál Klínovec
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Jáchymov

Fotogalerie k článku

Pokud se domníváte, že rozloučení se zimními měsíci obstarávají pouze tající sněhuláci či depresivní poloobnažené svahy našich hor s několika málo lyžaři, rychle Vás vyvedeme z omylu. 

Supercross 2014

Závod Supercross 2014 je ojedinělou kombinací jízdy ze svahu mezi skoky, v náročných klopenkách a volného vázání běžeckých lyží. Jedná se o česko-německý závod pro mladé běžkaře ve věku 6-18 let, který proběhne ve Ski areálu Klínovec v neděli, 23.března tohoto roku.

Supercross 2014 nabídne napínavé česko-německé souboje, které ještě umocní "vyřazovací systém” závodů. Závodníci na běžkách jsou rozděleni do dívčích a chlapeckých věkových kategorií a soutěž probíhá dle formátu skicross-snowboardcross. Po odjetí dvou kvalifikačních jízd se dle lepšího dosaženého času nasadí jezdci do "pavouků” a jedou vždy čtyři najednou, z toho dva rychlejší postupují dále až do finále, ze kterého vzejde vítěz. Na nejúspěšnější účastníky čekají pamětní medaile i věcné ceny.

Závod organizují v rámci přeshraniční spolupráce český klub Sport Club 2000 se saským klubem Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge a je podpořen z Fondů Evropské unie v rámci programu Cíl 3.

P.S. Startovat mohou chlapci i dívky ve věku 6-18 let, kteří mají běžky, závodního ducha a hlavně odvahu pustit se z kopce dolů.

Podrobný bohatý program zobrazíte kliknutím na obrázek.

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete