Statistika našeho portálu

  • 94 932 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Svatba - výstava - Zámek Lešná - Zlín

21.05.2016 - 22.05.2016 Zlín

Tradičně vám v květnu v zámku Lešná nabízíme svatební výstavu, kterou jsou pojmenovali Svatba jako na zámku. Ta letošní proběhne ve dnech 21. a 22. května 2016.Interiéry zámku Lešná se během příštího víkendu promění k nepoznání. Zkrášlí je výstava svatebních šatů a různých doplňků, které ke svatbě patří. Můžete se těšit na svatební aranžmá, ukázku svatebních kytic, oznámení a pozvánek. V zámecké…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Lešná,
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Tradičně vám v květnu v zámku Lešná nabízíme svatební výstavu, kterou jsou pojmenovali Svatba jako na zámku. Ta letošní proběhne ve dnech 21. a 22. května 2016.

Interiéry zámku Lešná se během příštího víkendu promění k nepoznání. Zkrášlí je výstava svatebních šatů a různých doplňků, které ke svatbě patří. Můžete se těšit na svatební aranžmá, ukázku svatebních kytic, oznámení a pozvánek. V zámecké jídelně bude prostřena slavnostní svatební tabule. Nezapomněli jsme ani na pány, kromě aktuálních trendů svatebních šatů i netradičních modelů pro nevěsty máme připraveny ukázky pánských svatebních obleků.

Těšit se můžete také na speciální výklad a módní přehlídku. Průvodci vám přiblíží svatby bývalých majitelů zámku, hrabat Seilernů. Začneme od prvního majitele Jana Bedřicha, který zakoupil lukovské panství v roce 1724, a skončíme u posledního majitele zámku Františka Seilerna, který vlastnil zámek do května 1945. Módní přehlídka pak představí tradiční, ale i velmi originální svatební šaty.

Vstupné

do zámku Lešná zůstává i během výstavy stejné jako v průběhu roku. Dospělí za prohlídku 11 dobově zařízených pokojů zaplatí 50 Kč, senioři a studenti 40 Kč a děti od 3 do 15 let 30 Kč.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 27. únor

Dnes má svátek Alexandr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete