Statistika našeho portálu

  • 97 845 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Svátek jara - Děčín

28.03.2017 Děčín

Nenechte si ujít XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež "Svátek Jara 2017"Již po třinácté se uskuteční mezinárodní soutěžní festival pro děti a mládež "Svátek Jara". Festival, který je mezinárodní přehlídkou, hudebních a tanečních souborů, Česka, Slovenska, Ukrajiny, Rusko.Pokud již jste zažili folklor se středoevropským podáním, teď máte příležitost spatřit tance a poznat východně…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městské divadlo Děčín Teplická 75 Děčín IV
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež "Svátek Jara 2017"

Již po třinácté se uskuteční mezinárodní soutěžní festival pro děti a mládež "Svátek Jara". Festival, který je mezinárodní přehlídkou, hudebních a tanečních souborů, Česka, Slovenska, Ukrajiny, Rusko.

Pokud již jste zažili folklor se středoevropským podáním, teď máte příležitost spatřit tance a poznat východně evropskou kulturu.

Program velkolepé show je pečlivě připravován na základě hodnocení mezinárodní poroty. Diváci mohou se těšit na pestrou přehlídku tanců, ale i na českou hudbu v provedeni žaku ZUŠ, na velmi vysoké a profesionální úrovni, a to vzhledem k tomu, že jsou teprve v škole a máji amatérský status vystupujících.

Jednotlivá vystoupení budou hodnocena na soutěžní přehlídce, která se bude konat 26-3-2017 na Slovensku ve městě Piešťany. Dne 28. 3. 2017 v Městském divadle Děčín od 17:00. Dne 31.3.2017 se bude konat Gala Koncert v Divadle Hybernia od 11:00.
Taky zveme všechny české soubory, folklorní skupiny pro zúčastnění v festivalech.


Adresa míst konání:
26.3.2017             Slovensko, Piešťany
28. 3. 2017    17:00    Městské divadlo Děčín Teplická 75 Děčín IV 405 02

Vstupné:

Dospělí 150,- / děti 75,-

31. 3. 2017 11:00 DIVADLO HYBERNIA Nám. Republiky 4, 110 00 Praha 1

Vstupné:

150,- Kč  

Vstupenky

je možné zakoupit přímo na místě, nebo v předprodejní síti TicketPro, TicketPortal a Ticket Production. Mediálními partnery akce jsou internetové servery GoOut.cz (https://goout.cz/en/prague/ ), Informuji.cz (http://www.informuji.cz ) a Rádio Go (http://radiogo.cz/ ).

O Nadačním fondu Mezinárodní Fórum mládeže
Vycházíme ze zájmu podporovat mezinárodní spolupráci uměleckých škol a souborů, dětských a mládežnických sportovních spolků tak, aby docházelo k motivací žáků, studentů i pedagogů a jejich následném rozvoji aktivit. Snažíme se zvyšovat kvalitu vystupujících, umožňujeme výměnu zkušeností pedagogů a v neposlední řadě prezentovat výsledky své umělecké a pedagogické práce.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 28. červen

Dnes má svátek Lubomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete