Statistika našeho portálu

  • 96 778 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Oblastní muzeum v Děčíně

23.03.2013 Děčín

Inspirativní  jarně velikonoční tvůrčí dílnu připravili na sobotu 23. března od 10 do 16 hodin pracovníci děčínského muzea ve spolupráci s lektory z DDM Březiny. Účastníci tvůrčí dílny si tak mohou ještě před zahájením svátků jara - Velikonoc v muzeu vyrobit nejrůznější dekorace a přivítat tak jaro a zároveň se připravit na Velikonoce.Akce bude zaměřena na výrobu dekoračních věnců z proutí a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Oblastní muzeum v Děčíně
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Inspirativní  jarně velikonoční tvůrčí dílnu připravili na sobotu 23. března od 10 do 16 hodin pracovníci děčínského muzea ve spolupráci s lektory z DDM Březiny.

Účastníci tvůrčí dílny si tak mohou ještě před zahájením svátků jara - Velikonoc v muzeu vyrobit nejrůznější dekorace a přivítat tak jaro a zároveň se připravit na Velikonoce.

Akce bude zaměřena na výrobu dekoračních věnců z proutí a chybět nebudou ani tipy a triky na zdobení kraslic za použití více či méně tradičních materiálů. Na účastníky workshopu čeká i ukázka malování  kraslic voskovou technikou, zdobení velikonočních perníčků či ukázka pletení pomlázek.

Symbolické vstupné

100 Kč zahrnuje náklady na materiál, který bude k dispozici (proutky, stuhy, přízdoby, a mnoho dalšího materiálu).  Pokud vlastníte tavnou pistoli, vezměte ji s sebou!

A to hlavní na závěr. Budete-li si chtít zdobit kraslice, přineste si s sebou vlastní obarvená a uvařená či vyfouknutá vejce.

Se vším budou pomáhat laskavé lektorky z DDM Březiny a ochotní muzejníci. Tvůrčí dílna je vhodná pro děti i dospělé.

Těšíme se na vás!

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 20. leden

Dnes má svátek Ilona

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete