Statistika našeho portálu

  • 96 101 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Svatomartinské hodování na náměstí v Kroměříži

11.11.2017 Kroměříž

I letos se můžete připojit ke svatomartinskému hodování, které se bude konat v sobotu 11. listopadu na Hanáckém a Velkém náměstí.Těšit se můžete na přehlídku toho nejlepšího, co čeští a moravští vinaři vyprodukovali. Jarmark k této akci dopřeje Vašim chuťovým pohárkům jen to nejlepší z oblasti jídla i pití v teplých a studených variacích, ochutnat můžete i svatomartinské speciality. Během…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hanácké náměstí, Kroměříž
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Kroměříž
Obec
Kroměříž

Fotogalerie k článku

I letos se můžete připojit ke svatomartinskému hodování, které se bude konat v sobotu 11. listopadu na Hanáckém a Velkém náměstí.

Těšit se můžete na přehlídku toho nejlepšího, co čeští a moravští vinaři vyprodukovali. Jarmark k této akci dopřeje Vašim chuťovým pohárkům jen to nejlepší z oblasti jídla i pití v teplých a studených variacích, ochutnat můžete i svatomartinské speciality. Během jarmarku jsou připraveny také atrakce pro děti. K poslechu, tanci, nakupování a ochutnávání dobrot zahraje cimbálová muzika.

Celodenní sobotní akce začne v 10.00 hodin na Hanáckém náměstí tradičním jarmarkem s bohatým doprovodným programem. V 11.11 hodin otevře slavnostně první lahev svatomartinského vína starosta města Kroměříže Mgr. Jaroslav Němec. V 18.00 hodin se vydá průvod svatého Martina z Hanáckého náměstí na Velké náměstí, kde bude pokračovat program pro rodiny s dětmi do 19.00 hodin.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 23. září

Dnes má svátek Berta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete