Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Svatomartinské hody v obci Ostravice

12.11.2016 Ostravice

Nenechte si ujít Svatomartinské hody v areálu NAPILE Ostravice  Tradiční svatomartinská husa, kvalitní víno, svatý Martin na bílém koni, ukázka lidových zvyků a řemesel a příjemná hudba. To je jen malá ochutnávka z bohatého programu, který je pro malé i velké návštěvníky připraven na druhou listopadovou sobotu v prostorách areálu NAPILE Ostravice.Již druhý ročník Svatomartinských hodů v areálu…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Svatomartinské hody v areálu NAPILE Ostravice  

Tradiční svatomartinská husa, kvalitní víno, svatý Martin na bílém koni, ukázka lidových zvyků a řemesel a příjemná hudba. To je jen malá ochutnávka z bohatého programu, který je pro malé i velké návštěvníky připraven na druhou listopadovou sobotu v prostorách areálu NAPILE Ostravice.

Již druhý ročník Svatomartinských hodů v areálu bývalé pily v obci Ostravice se uskuteční v sobotu 12. listopadu od 11 do 20 hodin. Kromě tradiční svatomartinské husy a kvalitního vína z jižní Moravy bude pro návštěvníky připravena spousta dalších regionálních dobrot a kvalitního pití. Akci slavnostně zahájí svatý Martin na bílém koni se svou družinou a krátkým programem. K poslechu bude hrát osobitý písničkář Vlasta Redl, hudební uskupení Acoustic Irish s muzikou s nádechem beskydských hor, folklorní soubor Gruník či cimbálová muzika Lipka. Děti se mohou těšit na divadelní představení Ukradený cirkus nebo hernu s dřevěnými hracími prvky. Zájemci si mohou vyzkoušet malbu na sklo, vyrobit si postavičku ze šustí či jednoduché šperky a ozdoby z korálků. Všechny vystavené výrobky si lze také zakoupit. Všichni jsou srdečně zváni!

Vstup na akci je pro všechny návštěvníky zdarma.

Podrobnější informace k programu budeme postupně zveřejňovat na facebookovém profilu NAPILE Ostravice

https://www.facebook.com/NapileOstravice/?ref=ts&fref=ts.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete