Statistika našeho portálu

  • 96 281 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Svatováclavské slavnosti na Svojanově

26.09.2015 - 27.09.2015 Svojanov

Návštěvníci hradu Svojanov najdou pobavení v areálu historického sídla i v podzimním období. Na poslední zářijový víkend se mohou těšit na svatováclavské slavnosti.K tradičním podzimním akcím pro veřejnost patřilo v minulých letech hradní vinobraní či slavnosti lovu. Letos splynou ve svatováclavské slavnosti. "Připravili jsme je na 26. a 27. září a nabídnou různorodý program," sdělil kastelán…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Návštěvníci hradu Svojanov najdou pobavení v areálu historického sídla i v podzimním období. Na poslední zářijový víkend se mohou těšit na svatováclavské slavnosti.

K tradičním podzimním akcím pro veřejnost patřilo v minulých letech hradní vinobraní či slavnosti lovu. Letos splynou ve svatováclavské slavnosti. "Připravili jsme je na 26. a 27. září a nabídnou různorodý program," sdělil kastelán hradu Miloš Dempír.

Na programu, jak už bývá zvykem, se podílí šermířský spolek Honorata z Letohradu. "Na tuto akci nejsme limitovaní žádným historickým obdobím. Chtěli bychom proto návštěvníkům nabídnout něco nového," uvedl manažer spolku Petr Kubíček. Skladba programu je po oba víkendové dny pestrá. Chybět nebude dobrá zábava, šermíři, kejklíři, tanečnice, přidají se i sokolníci. Nudit se nebudou malí, ani dospělí.   

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete