Statistika našeho portálu

  • 96 277 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Svatováclavské slavnosti v Mariánských Lázních

24.09.2016 Mariánské Lázně

Nenechte si ujít Tradiční slavnosti u hotelu Krakonoš 9. ročníkJiž devátý ročník Svatováclavského setkání lidí dobré vůle se uskuteční 24.9.2016 (od 10:00 do 20:00 hod.) u hotelu Krakonoš. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční slavnosti se středověkou tématikou. Nebude chybět keltské ležení, rytířská družina, střelba z luku a kuše, šermířské souboje, ukázky středověkých řemesel, bubenická a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v parku hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Mariánské Lázně

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Tradiční slavnosti u hotelu Krakonoš 9. ročník

Již devátý ročník Svatováclavského setkání lidí dobré vůle se uskuteční 24.9.2016 (od 10:00 do 20:00 hod.) u hotelu Krakonoš. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční slavnosti se středověkou tématikou. Nebude chybět keltské ležení, rytířská družina, střelba z luku a kuše, šermířské souboje, ukázky středověkých řemesel, bubenická a vlajková show. Dále jsou na programu divadla pro děti – v parku Boheminium. Autospektrum se postará o zábavu dospělých (možnost vyzkoušení vozů Škoda).

Tradičně proběhne ekumenická mše za účasti církevních představitelů, průvod svatého Václava.Tentokrát vystoupí také dětský dechový orchestr a mažoretky. Vše bude zakončeno hudbou k poslechu i tanci country skupinou "Starší páni Tachov" před hotelem Krakonoš od 17:30hodin.

Vzhledem k omezeným parkovacím možnostem na vrchu Krakonoš budou posíleny spoje městské dopravy a opět se můžeme těšit i na historické autobusy.
 

Další informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete