Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Světový den zvířat - Centrální park na Pankráci Praha

30.09.2017 Praha

Nadace na ochranu zvířat pořádá v sobotu 30. září 2017, od 11 do 18 hodin, v parku Na Pankráci (dříve Centrální park Pankrác) oslavu mezinárodního svátku zvířat - SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT.Akce se koná ve spolupořadatelství s městskou částí Praha 4 a za finanční podpory této městské části.Hlavním mediálním partnerem akce je časopis HAF & MŇAU, který je zároveň pořadatelem v pořadí již 4. ročníku…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v parku Na Pankráci (dříve Centrální park Pankrác)
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nadace na ochranu zvířat pořádá v sobotu 30. září 2017, od 11 do 18 hodin, v parku Na Pankráci (dříve Centrální park Pankrác) oslavu mezinárodního svátku zvířat - SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT.

Akce se koná ve spolupořadatelství s městskou částí Praha 4 a za finanční podpory této městské části.

Hlavním mediálním partnerem akce je časopis HAF & MŇAU, který je zároveň pořadatelem v pořadí již 4. ročníku největšího srazu bull plemen psů v ČR s názvem "IV. Rekord Bull Sraz", který proběhne v rámci Světového dne zvířat.

Nadace na ochranu zvířat připravila zajímavý a bohatý program Světového dne zvířat, zaměřený na soužití a vzájemný vztah lidí a zvířat. Součástí programu budou mimo jiné ukázky volnočasových, zájmových a sportovních aktivit se psy (např. dogdancing, obedience, agility, dogfrisbee, canicross, nosework aj.), ukázky práce záchranné zdravotnické služby veterinární (PET-MEDIC) či ukázky práce a výcviku asistenčních, vodicích, signálních nebo také záchranářských psů, dále ukázky práce útvaru psovodů Městské policie Praha nebo Celní správy ČR. Návštěvníci akce budou mít příležitost shlédnout živé netopýry (ZO ČSOP Nyctalus), dravé ptáky a jiné volně žijící živočichy ze záchranných stanic (Záchranná stanice lesy hl. m. Prahy) nebo také prasátka chovaná v domácnosti (Český svaz majitelů prasátek chovaných v domácnosti).

Divácky atraktivní budou také přehlídky a ukázky miniaturních, fríských a huculských koní nebo Staf Bull Show - ukázky sportovních disciplín pro bull plemena psů, které předvede Lucky Bull Team pod vedením Daniela Žďárského.

Nadace připravuje také charitativní sbírku chovatelských potřeb pro psy a kočky v útulcích. Pomozte i VY! Přijďte za námi na Světový den zvířat a přispějte do naší sbírky pro útulky. Uvítáme např. obojky, vodítka, košíky, pelíšky, misky, hračky, kartáče, boudy aj. Sbírka bude poté přerozdělena vybraným útulkům, které mají stálý nedostatek nejen financí, ale také chovatelských potřeb a vybavení pro zvířata. V rámci programu bude představena také adopční nabídka psů a koček z útulků.

Chystáme také atletické soutěže, zábavné hry a vědomostní kvízy pro děti, dospělé i psy a také odborné bezplatné poradny Nadace na ochranu zvířat.

Nesmíme opomenout již shora zmíněný IV. REKORD BULL SRAZ, největší sraz bull plemen psů v ČR, jehož pořadatelem je časopis HAF & MŇAU (mediální partner nadace) a který se pokusí překonat loňský rekord 483 bull psů registrovaných na 1 akci - oficiálně zapsaný v České knize rekordů. Podaří se letos překonat magickou "pětistovku"?

Zvláštní poděkování Nadace na ochranu zvířat patří městské části Praha 4 za mnohaletou spolupráci a finanční podporu akce.

Děkujeme časopisu HAF & MŇAU a jeho vydavatelce / šéfredaktorce Kateřině Kašparové za mediální podporu a dlouhodobou spolupráci.

Vstup na akci je ZDARMA. Akce se koná za každého počasí.

Těšíme se na setkání s vámi na této jedinečné akci - Světovém dni zvířat 2017.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Zákazníci centra Westfield Chodov z…

18.10.2021 - 22.10.2021
Westfield Chodov

Westfield Chodov zvyšuje povědomí o Alzheimrově chorobě. Přijďte a zjistěte více o prevenci tohoto onemocnění,…

Tušení stínu - Praha

22.10.2021 - 22.10.2021
Jídelna

Prostory bývalé jídelny v Pragovce, 22. října od 19. 30, ožijí audiovizuálně taneční performancí.

Prodejní retro bazar - Praha

23.10.2021 - 23.10.2021
Valdštejnská 150/4,…

Srdečně zveme všechny milovníky starožitností a starých kousků na tradiční podzimní Prodejní Retro Bazar ze sbírek…

Matiné s hudbou z filmů a pohádek -…

24.10.2021 - 24.10.2021
Švandovo divadlo

Oblíbené melodie z filmů a pohádek v podání dětského smyčcového orchestru Harmonie.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete