Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Kino - Klub Fléda

14.03.2013 Brno

SWANS SE PO 26 LETECH VRACEJÍ DO BRNAV březnu 2013 se Swans vracejí v rámci pokračování turné k The Seer do Evropy a také do České Republiky. Swans vystoupí ve čtvrtek 14. března v klub Fléda v Brně, skupina se v Brně objeví po téměř šestadvaceti letech od památného koncertu v roce 1987.Když se Swans v roce 2010 vrátili s albem My Father Will Guide Me Up a Rope to the Sky, tak asi nikdo nemohl…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kino - Klub Fléda
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

SWANS SE PO 26 LETECH VRACEJÍ DO BRNA

V březnu 2013 se Swans vracejí v rámci pokračování turné k The Seer do Evropy a také do České Republiky. Swans vystoupí ve čtvrtek 14. března v klub Fléda v Brně, skupina se v Brně objeví po téměř šestadvaceti letech od památného koncertu v roce 1987.

Když se Swans v roce 2010 vrátili s albem My Father Will Guide Me Up a Rope to the Sky, tak asi nikdo nemohl předpokládat, co se stane. Obrovský zájem, desítky oslavovaných koncertů, ale hlavně – žádné vyvolávání nostalgií vonících vzpomínek. Posluchače naopak fascinovala plnokrevná bující energie a síla, jež Michaela Giru a jeho suitu žene stále kupředu. A zápal kapely se vůbec nevyčerpal. Swans pokračovali s novým, snad ještě povedenějším albem The Seer a dalším turné, na kterém se Swans představili 27. listopadu před téměř vyprodaným Lucerna Music Barem v Praze a odehráli vynikající a téměř tříhodinový koncert. Album The Seer se během prosince objevilo vysoko snad ve všech výročních žebříčcích a některé z nich (například na velice respektovaném serveru The Quietus) dokonce vyhrálo.
Před Swans vystoupí v sólovém programu leader známých Xiu Xiu Jamie Stewart.

Koncert pořádá Level B production ve spolupráci s Scrape Sound Inc. a Kyeo shows.

 

Vstupné:

450,- Kč

Vstupenky můžete objednat

zde

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 24. leden

Dnes má svátek Milena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete