Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Sympozium Desná

22.05.2017 - 27.05.2017 Desná

Stále větší počet návštěvníků se každoročně v květnu sjíždí do malebného městečka Desná, kde se koná akce pod názvem "Sympozium Desná", na které se představují vyznavači řezbářství ze dřeva.Dřevosochání motorovou pilouBěhem několika dnů budete moci obdivovat jedinečné umění mistrů v dřevosochání motorovými pilami, během něhož Vám přímo před očima mistři svého oboru přemění velké kmeny stromů v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Stále větší počet návštěvníků se každoročně v květnu sjíždí do malebného městečka Desná, kde se koná akce pod názvem "Sympozium Desná", na které se představují vyznavači řezbářství ze dřeva.

Dřevosochání motorovou pilou

Během několika dnů budete moci obdivovat jedinečné umění mistrů v dřevosochání motorovými pilami, během něhož Vám přímo před očima mistři svého oboru přemění velké kmeny stromů v rozmanité postavy i předměty, nad jejichž krásou přechází zrak. Kromě dřevosochání se můžete těšit i na hudební vystoupení pozvaných hostů či divadelní pohádková představení pro nejmenší.

Charitativní vyznění akce pak podpoří závěrečná dražba uměleckých výtvorů, které můžete zakoupit v aukci a přispět tak na obměňující se dobročinný účel. Mezi tradiční doplňkové body programu patří i exhibice bojových umění či minikoncert pro japonskou flétnu. Své umění zde představí i profesionální dráteníci, kováři, keramici, výrobci skla nad sklářským kahanem či vyplétači židlí. Sympozium Desná tak zaručuje jedinečný zážitek pro celou rodinu, účastí na němž můžete i přispět na dobrou věc.

Sympozium Desná 2017

V letošním roce se bude Velká desenská pouť konat ve dnech 27. a 28. května. V rámci Velké desenské poutě bude v zahradě Riedlovy vily tradičně probíhat od 22. do 27. května již XVI. ročník Sympozia Desná 2017 – dřevosochání motorovou pilou.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Další akce v okolí

Přednáška T. Kůdely Expediční jacht…

30.11.2020 - 30.11.2020
KC Kino Železný Brod

Jachtařský instruktor vezme své posluchače na Kapverdy.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete