Statistika našeho portálu

  • 99 252 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Tábor pro maminky s dětmi

16.06.2013 - 21.06.2013 Kašperské Hory

Rádi jste jezdili na tábor a chtěli byste svým malým dětem dopřát trochu táborového dobrodružství? Zároveň ale chcete mít určitý komfort a zázemí? Pak se určitě podívejte na naši nabídku Tábora pro maminky (rodiče) s dětmi. Nabitý program plný nejen klasických táborových aktivit, ale i chvilky pro Váš odpočinek (o děti bude postaráno). Program bude motivován celotáborovou hrou s…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rádi jste jezdili na tábor a chtěli byste svým malým dětem dopřát trochu táborového dobrodružství? Zároveň ale chcete mít určitý komfort a zázemí? Pak se určitě podívejte na naši nabídku Tábora pro maminky (rodiče) s dětmi.

 

Nabitý program plný nejen klasických táborových aktivit, ale i chvilky pro Váš odpočinek (o děti bude postaráno). Program bude motivován celotáborovou hrou s překvapením. Průvodcem dětem bude náš skřítek Horálek, který má děti i přírodu rád. Bude jim představovat ostatní lesní skřítky, kteří mají na starosti různé stromy a další věci, které se dějou v přírodě na Šumavě.Můžete se těšit na společné aktivity s dětmi, sport, výlety, táborák, noční hru, vaření v kotlíku, zážitkové a tvořivé aktivity a další. Setkáte se s různými zvířátky (některá z nich máme přímo v Centru na zahradě), provedete své děti na koníkovi.

 

http://www.sumava-volnycas.cz/tabor-pro-maminky-s-detmi

Mapa

Další akce v okolí

Koncert: Společná věc 2023 - Klatovy

09.03.2023 - 09.03.2023
Městská knihovna Klatovy

Pozvánka na koncert Společná věc 2023

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete