Statistika našeho portálu

  • 94 418 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

TANECVALMEZ 2015

05.06.2015 - 06.06.2015 Valašské Meziříčí

Už 8. ročník mezinárodního festivalu soudobého tanečního umění TANECVALMEZ 2015 proběhne první týden v červnu ve Valašském Meziříčí. Nabídne vystoupení špičkového norského souboru Jo Stromgren Kompani a premiéru choreografie Jo Stromgrena v podání českého souboru 420PEOPLE. Festival TANECVALMEZ má ve Valašském Meziříčí již dlouholetou tradici a 8. ročník bude plný diváckých lahůdek. V pátek 5. 6.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Už 8. ročník mezinárodního festivalu soudobého tanečního umění TANECVALMEZ 2015 proběhne první týden v červnu ve Valašském Meziříčí. Nabídne vystoupení špičkového norského souboru Jo Stromgren Kompani a premiéru choreografie Jo Stromgrena v podání českého souboru 420PEOPLE.
 
Festival TANECVALMEZ má ve Valašském Meziříčí již dlouholetou tradici a 8. ročník bude plný diváckých lahůdek.

V pátek 5. 6. se návštěvníci mohou těšit na špičkový norský soubor Jo Stromgren Kompani, který představí světově úspěšné představení Taneční pocta fotbalovému umění, jež má za sebou přes 500 repríz.

Sobotní program dne 6. 6. vyvrcholí premiérou v podání českého souboru 420People v choreografii Jo Stromgrena – Taneční pocta ping-pongu.

Nedělní program festivalu Tanecvalmez se pak přesune do nedaleké obce Zašová a tamního Kulturního domu. V neděli 7. 6. vystoupí soubor baletu Národního divadla moravskoslezského, který uvede uvedou představení od tří choreografů, kteří během své kariéry protančili kdejaký kout světa.

Festival TANECVALMEZ 2015 nabídne příznivcům tanečního umění bohatý doprovodný program. Těšit se mohou na různá promítání, výstavy a spoustu dalšího. Veškeré podrobnosti o festivalu najdete na webových stránkách pořadatele.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete