Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Tank Power Show IX. - Přelouč

20.05.2017 Přelouč

Show pro děti a dospělé nejen ve vojenském stylu.Již třetí květnovou sobotu Vás areál Tank Power v Přelouči přivítá na tradiční TANK POWER SHOW. Užijete si s námi den plný zábavy, soutěží, her a nezapomenutelných zážitků. I přesto, že se jedná již o 9. ročník, máme pro Vás přichystáno spoustu novinek.K vidění budou akční dobové ukázky Klubu vojenské historie Pardubice, historická i současná…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Show pro děti a dospělé nejen ve vojenském stylu.

Již třetí květnovou sobotu Vás areál Tank Power v Přelouči přivítá na tradiční TANK POWER SHOW. Užijete si s námi den plný zábavy, soutěží, her a nezapomenutelných zážitků. I přesto, že se jedná již o 9. ročník, máme pro Vás přichystáno spoustu novinek.

K vidění budou akční dobové ukázky Klubu vojenské historie Pardubice, historická i současná vojenská technika, panelová výstava NKP Ležáky, ukázky dovedností Českého červeného kříže i dobrovolných hasičů. Poprvé se této show zúčastní také klub MUSADO, který Vám předvede zajímavé ukázky sebeobrany. Další novinkou je účast SPŠCH s výstavou současné i historické munice a ukázkou kriminalistické daktyloskopie.

Součástí programu budou již tradičně adrenalinové projížďky v BVP-1. Vyzkoušet můžete také lanové centrum, aquazorbing, jízdu na čtyřkolkách, akční hru Battlefield Live, Airsoft, řízení Hummeru H2 a spoustu dalších výzev.

I tento ročník se můžete těšit na účast Pardubické Celní správy, která hostům představí současnou výstroj, výzbroj, exponáty zadrženého padělaného zboží a především Vám předvedou ukázky se speciálně vycvičenými psy vyhledávajícími drogy a jiné nebezpečné látky. Městská policie Pardubice se zúčastní v zastoupení jízdní policie s exhibicí na ušlechtilých starokladrubských koních. Po celou dobu bude k vidění výstroj a výzbroj určená právě pro jízdní policii.

Pro děti budou připravené soutěže rozdělené do dvou věkových kategorií: 3 – 10 let a 11 – 15 let. Všichni soutěžící si odnesou drobnou odměnu za svou statečnost. Soutěž pro starší kategorii – "O pohár generála Klemeše" – bude navíc zakončena slavnostním vyhlášením vítězů a první tři závodníci obdrží pohár a věcné ceny.

Celou akcí Vás bude provázet moderátor a Dj Rádia Černá Hora Lukáš Mercl.

Záštitu nad letošním ročníkem převzali – člen Rady Pardubického kraje René Živný, starostka města Přelouče Bc. Irena Burešová a generál Jaroslav Klemeš.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu! 
Autor: Tereza Buchalová

 

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - Pardubice

27.11.2020 - 27.11.2020
Pardubice

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Barvám Neutečeš - Pardubice

14.08.2021 - 14.08.2021
Park Na Špici

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Zažij nejbarevnější běh svého života :)

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete