Statistika našeho portálu

  • 102 697 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Tanvaldské hudební jaro

13.04.2018 - 18.05.2018 Tanvald

Hudební festival "Tanvaldské hudební jaro" patří mezi nejstarší hudební festivaly v moderní historii českého státu, neboť jeho první ročník se konal již v roce 1956. V současné době patří mezi desítku festivalů, které jsou pod názvem České kulturní slavnosti pořádány ve spolupráci se sdružením občanů Česká kultura.Tradiční hudební festivalHlavní náplní této události je série několika koncertů…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hudební festival "Tanvaldské hudební jaro" patří mezi nejstarší hudební festivaly v moderní historii českého státu, neboť jeho první ročník se konal již v roce 1956. V současné době patří mezi desítku festivalů, které jsou pod názvem České kulturní slavnosti pořádány ve spolupráci se sdružením občanů Česká kultura.

Tradiční hudební festival

Hlavní náplní této události je série několika koncertů klasické hudby, realizovaných předními interprety naší hudební scény. Kromě zážitků spojených s poslechem vážné hudby se můžete těšit i na vernisáže výstav profesionálních i amatérských výtvarníků a vernisáže výstav dětských prací s hudebním vystoupením žáků ZUŠ Tanvald.

Při návštěvě festivalu očekávejte i zpěváky a soubory různých hudebních žánrů (v minulosti např.: Hradišťan, Václav Hudeček, Dan Bárta, Petr Malásek či Jiří Stivín), kteří většinou celé Tanvaldské hudební jaro zahajují. Velkým zážitkem pro návštěvníky jsou i koncerty prolínané mluveným slovem, na jejichž realizaci se v minulosti podíleli např.: Radovan Lukavský či Alfréd Strejček. Dovolujeme si Vás proto pozvat na tuto jedinečnou kulturní akci, která ve Vás zajisté zanechá hluboké kulturní zážitky.

Tanvaldské hudební jaro 2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 20. červenec

Dnes má svátek Ilja

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete