Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

The World Famous Glenn Miller Orchestra - Dům kultury v Ústí nad Labem

11.01.2013 Ústí nad Labem

Ústí nad Labem – 1. října – Hudba amerického skladatele Glenna Millera nepřestává být populární. Dokazuje to nejnovější turné nejznámějšího swingového orchestru na světě, Glenn Miller Orchestra, který zavítá v lednu 2013 opět do České republiky. Naváže tak na své mnohé vyprodané a nadšeně přijaté koncerty za poslední tři roky u nás. Orchestr bude mít premiérový koncert v Ústí nad Labem a divákům…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dům kultury v Ústí nad Labem
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Ústí nad Labem
Obec
Ústí nad Labem

Fotogalerie k článku

Ústí nad Labem – 1. října – Hudba amerického skladatele Glenna Millera nepřestává být populární.
Dokazuje to nejnovější turné nejznámějšího swingového orchestru na světě, Glenn Miller Orchestra, který zavítá v lednu 2013 opět do České republiky.

Naváže tak na své mnohé vyprodané a nadšeně přijaté koncerty za poslední tři roky u nás. Orchestr bude mít premiérový koncert v Ústí nad Labem a divákům nabídne to nejlepší ze svého repertoáru. Kromě Glenna Millera zazní typické skladby dalších autorů jako Woodyho Hermana, Count Basieho, Harryho Jamese i zpěvačky Elly Fitzgerald. Nebudou samozřejmě chybět evergreeny jako Moonlight Serenade, String of Pearls, Little Brown Jug, Stairway To The Stars nebo Somewere Over The Rainbow. Členy Glenn Miller Orchestra vedeného Wilem Saldenem jsou vynikající hudebníci a sólisté, v jejich koncertech nechybí také humor a vytříbená elegance. Historie původního tělesa sahá do třicátých let minulého století. Glenn Miller se brzy po jeho založení stal hvězdou tehdejší hudby a jeho skladby hrála v té době všechna rádia. Život Glenna Millera skončil ve věku čtyřiceti let při nikdy nevysvětlené letecké nehodě, kdy celé letadlo během 2. světové války na cestě z Londýna do Paříže zmizelo. Jednou z nedávných teorií je, že jej zasáhla bomba, kterou upustil jeden z bitevníků vracející se z náletů nad Německem. Sláva Glenna Millera ale nikdy nevybledla. Přijďte se přesvědčit, jak jeho tradice pokračuje a zažít nezapomenutelný večer!

Vstupné:

790,- - 1 490,- Kč

Vstupenky

jsou v prodeji v síti Ticketstream včetně cestovních kanceláří Čedok, Firo-tour a knihkupectví Kanzelsberger

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete