Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Trendy v online marketingu - Webinář

22.09.2021 Praha

Zajímá vás, jak se dnes vyvíjí trendy onlinu?

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tancují vám před očima křečci ve spodním prádlu a ve sprše si zpíváte už jen písničky o úvěrových certifikátech? Tak potom dobře víte, že svět reklamy nikdy nespí a šikovné hlavy našeho marketingu každým dnem dosahují nové úrovně efektivity a kreativity. Zajímá vás, jak se dnes vyvíjí trendy onlinu, anebo toužíte zjistit, jak si i v pandemií unaveném světě vybudovat úspěšnou značku, udržet si flow a neztratit přehled o inovacích? Nechte si poradit od odborníků v online přednášce Michala Pastiera z agentur Zaraguza, Darwin & the Machines a GoBigname, Petra Šeba z PS:Digital a Marka Šulika z Isadore. 
 
Zaraguza / Michal Pastier (Co-owner)
Never stop evolving – Jak využít nové příležitosti a posunout svou značku od běžných kampaní k dlouhodobé efektivitě. Příklady, studie, výsledky.
PS: Digital / Peter Šebo (Founder & CDO)

Trendy jsou brandy! – Brandbuilding není nic nového, ale v online marketingu se doteď značky spíše soustřeďovaly na PPC kampaně, vychytávky, nebo technologické novinky. (Nejen) korona ale ukázala, že budování brandu (i v digitálu) je skvělou přípravou na horší časy a pro mnohé "novým trendem" při plánování svých marketingových aktivit.
 
Isadore Apparel / Marek Šulik (Head of Digital Marketing)
Jak se změní reklama v online prostředí? Od mikro cílení zpět k masovému zásahu – Zlaté časy online reklamy bez pravidel a omezení se končí a do popředí se dostává ochrana soukromí uživatelů. Jak se změní online kampaně v nejbližších letech a jak se na to připravit v dostatečném předstihu?
 
Moderátorem večera bude Filip Kuna.
 
Zaraguza
Kofola a šišlající pes s otázkou: Dáš si fofolu?, Moja krvná skupina, Knižná výzva, Tatra Academy s Rytmusem či boj Popradské kávy s kofeinovým snobismem... Tato digitální/reklamní agentura se nebojí odvážného marketingu, a proto jí důvěřují giganti jako Orange, Škoda anebo Slovenská sporiteľňa. S jejich portfóliem přímo úměrně roste počet úspěchů korunovaných množstvím ocenění (Golden Drum, EUROBEST, PIAF, Festival of Media, EFFIE, FLE media awards, EFFIE Slovakia, Zlatý klinec). Z nich byl největším triumfem rok 2016, kdy získali Golden EuroEFFRIE za fofolu jako jediná agentura ze Slovenska a Česka, které se to podařilo, anebo rok 2012, kdy ji Facebook zařadil mezi TOP 10 agentur na světě, které tuto síť využívají nejefektivněji. Zaraguza vznikla v roce 2008, dnes má pobočku i v Praze a pro své klienty připravuje komplexní komunikační ekosystémy, které spájí online s offlinem.
 
PS:Digital
Kampaň pro sdružení Brániť sa oplatí Slovensko a Ministerstvo vnútra Novodobí otroci, kampaň pro mladé pro Tatra Banku ale i vzdělávání o digitálním marketingu vyplňuje čas této agentury se specializací na sociální média. PS:Digital, která vznikla v roce 2014, svým klientům přináší kreativní a efektivní řešení s využitím nejnovějších možností digitálního marketingu. Kromě komplexních digitálních kampaní nabízí i specifické služby dle potřeb klientů a partnerů. Tato agentura má na kontě Zlatý a Strieborný klinec.
 
Viac info: Start: 19:00 hod.

Další akce v okolí

GALAKONCERT Orchestru Karla Vlacha:…

13.12.2023 - 13.12.2023
Praha

Užijte si vánoční atmosféru s pěveckými hvězdami i slavnými skladbami v netradičním kabátě! Po jarním beznadějně…

Předvánoční pyžamková party v Juklí…

15.12.2023 - 16.12.2023
Baby Club Juklík

Potřebujete v klidu dokoupit a zabalit vánoční dárky, dopéct cukroví bez asistence malých pomocníků, nebo si prostě…

Křivoklátský rychlík na vánoční jar…

16.12.2023 - 16.12.2023
Železniční stanice

Jízda zvláštního rychlíku s lokomotivou T478.1 lidově zvanou "Bardotka" a soupravou retro přípojných vozů Balm.…

Vánoce s Filmovou filharmonií v Rud…

17.12.2023 - 17.12.2023
Rudolfinum (Dům umělců)

Filmová filharmonie uvede 17. prosince koncert filmové hudby Vánoce. Koncert plný krásných melodií z filmů Anděl Páně,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 11. prosinec

Dnes má svátek Dana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete