Statistika našeho portálu

  • 91 079 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Třídenní výletní PARNÍ VLAK

27.03.2015 - 29.03.2015 Plzeň

Speciální třídenní výletní parní vlak s pojízdnou výstavou na "palubě" pojede z Plzně a navštíví několik měst v Ústeckém, Středočeském, Jihočeském a Plzeňském kraji.Soupravu bude tvořit parní lokomotiva 475.111 "Šlechtična", vozy osobní ze 40. let, lehátkové a jeden s výstavními a prodejními prostory.Parní expres zastaví v určených městech na trase. Během pobytu v těchto stanicích tak jako i za…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Speciální třídenní výletní parní vlak s pojízdnou výstavou na "palubě" pojede z Plzně a navštíví několik měst v Ústeckém, Středočeském, Jihočeském a Plzeňském kraji.

Soupravu bude tvořit parní lokomotiva 475.111 "Šlechtična", vozy osobní ze 40. let, lehátkové a jeden s výstavními a prodejními prostory.

Parní expres zastaví v určených městech na trase. Během pobytu v těchto stanicích tak jako i za jízdy bude možno navštívit tématické výstavy níže uvedených společností a také informační stánek IMC Plzeň s prodejem "parních" upomínkových předmětů. V jednotlivých městech bude připraven bohatý doprovodný program.

Akce je možné se zúčastnit jako:

Vícedenní cestující tj. jízda parním vlakem a nocleh v něm či mimo něj. Výletu je možné se zúčastnit celé tři dny, nebo si vybrat kratší časový úsek. Nastoupit do vlaku lze 1. nebo 2. den, vystoupit 2. nebo 3. den v kterékoliv stanici uvedené v jízdním řádu. Nocleh je zajištěn přímo v soupravě, kde jsou řazeny lehátkové vozy. Je však potřeba vlastních lůžkovin! Rezervaci lůžka je nutné provést předem na adrese: rezervace@imcplzen.cz.

Jednodenní cestující tj. jízda parním vlakem v rámci jednoho dne. Cestovat lze mezi libovolnými stanicemi uvedenými v jízdním řádu, ale jen ve vozech k tomu určených. Nutno počítat s tím, že vlak jede pouze jednosměrně. Zpáteční cesta je tak plně v režii cestujícího.

V žst. Plzeň hlavní nádraží proběhne pouze nástup cestujících, z důvodu celkové přestavby uzlu zde nelze navštívit výstavy doprovodného programu, umístěné ve vlaku.

Budeme velmi potěšeni Vaším zájmem a těšíme se na Vaši účast!

Změna programu a jízdního řádu je kvůli proměnlivé dopravní situaci na trase vlaku vyhrazena!

Mapa

Další akce v okolí

Módní festival Design Week - Plzeň

11.11.2019 - 17.11.2019
Depo2015, Presslova 14,…

Čtvrtý ročník Plzeň Design Weeku bude tak trochu retro. Slavíme totiž 30 LET OD SAMETOVÉ REVOLUCE, a tak stojí za to si…

Hravá sobota pro děti Nebojte se st…

16.11.2019 - 16.11.2019
Měšťanská beseda,…

Bubák, strašák, bílá paní, mumie, duch nebo bezhlavý rytíř. Nahání vám tahle stvoření strach? Nám taky. A proto jsme si…

Cesta svobody - oslava 30. výročí 1…

17.11.2019 - 17.11.2019
Plzeň

Plzeň si 17. listopadu 2019 připomene 30. výročí od událostí listopadu 1989 celodenním programem. Lidé se mohou těšit…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 14. listopad

Dnes má svátek Sáva

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete