Statistika našeho portálu

  • 95 141 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Turistům v Jeseníkách začne sloužit nová zážitková karta Jeseníky

21.06.2015 - 31.12.2025 Jeseník

Jeseníky Pass nabízí jako jediný v ČR unikátní polohovou službuZážitková karta Jeseníky Pass nabízí držitelům novou, v Česku unikátní službu. Pokud se majitel karty rozhodne sdílet svou aktuální polohu při otevření webových stránek jesenikypass.cz, okamžitě se dozví, kde nejblíže najde partnery zapojené do zážitkové karty Jeseníky Pass.Do systému nové bonusové karty se po celých Jeseníkách…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Jeseníky Pass nabízí jako jediný v ČR unikátní polohovou službu

Zážitková karta Jeseníky Pass nabízí držitelům novou, v Česku unikátní službu. Pokud se majitel karty rozhodne sdílet svou aktuální polohu při otevření webových stránek jesenikypass.cz, okamžitě se dozví, kde nejblíže najde partnery zapojené do zážitkové karty Jeseníky Pass.

Do systému nové bonusové karty se po celých Jeseníkách zapojilo od začátku letošního léta osmdesát pět subjektů, které turistům nabízí více než sto čtyřicet slev, bonusů a netradičních zážitků. Nyní si k nim držitelé karet najdou cestu ještě snadněji.

"Při načtení stránek jesenikypass.cz se vás prohlížeč v chytrém telefonu nebo také v běžném počítači zeptá, zda chcete sdílet svou polohu. Pokud tuto službu povolíte, zobrazí se vaše poloha na interaktivní mapě a zároveň se zobrazí u všech poskytovatelů bonusů vzdálenost, která vás od nich dělí. Navíc se automaticky seřadí seznam zapojených subjektů podle vzdálenosti," představuje novinku Andrea Závěšická, ředitelka Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu, které zážitkovou kartu Jeseníky Pass provozuje.

"Tato unikátní polohová služba má praktické využití především pro uživatele chytrých telefonů, kteří vyhledávají slevy, ubytování či prodejce Jeseníky Pass ve svém okolí, když se pohybují po Jeseníkách," dodala Závěšická.

Karta Jeseníky Pass přináší návštěvníkům hor celou řadu benefitů. Její držitelé mohou využívat výhod od poskytovatelů toho nejlepšího, co Jeseníky v oblasti služeb nabízejí. Veškeré podrobné informace ke kartě, seznam akceptačních a distribučních míst i přehled poskytovaných benefitů najdou zájemci na webových stránkách JesenikyPass.cz. Zde si mohou kartu také online objednat.

Cena:

Pro jednotlivce stojí 99 korun na sezónu, rodinná karta přijde na 199 korun. Zdarma pak kartu získají ubytovaní hosté v některých hotelech, penzionech a lázních v rámci "ubytovacích balíčků".

"Kromě nejrůznějších slev, bonusů a nadstandardních benefitů bude Jeseníky Pass zároveň věrnostní kartou, na kterou mohou uživatelé dlouhodobě sbírat body," připomíná Andrea Závěšická. Ta zároveň dodala, že počet subjektů zapojených do systému není konečný a stále se zvyšuje. 

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 23. duben

Dnes má svátek Vojtěch

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete