Statistika našeho portálu

  • 95 507 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Valdštejnova desítka - Cheb

27.08.2017 Cheb

Běžecká akce roku 2017"Proběhněte s námi město s tisíciletou historií"10 důvodů proč běžet v Chebu Valdštejnovu desítku!Známe to také. Často se dlouho rozhodujeme a hledáme důvody, proč se zúčastnit zrovna toho a toho závodu. My jsme se rozhodli vám ulehčit rozhodování a vybrali jsme pro vás 10 důvodů, proč se zúčastnit Valdštejnovy desítky 2017 v Chebu (27. srpna).Historické…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
náměstí Krále Jiřího z Poděbrad
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Cheb

Fotogalerie k článku

Běžecká akce roku 2017

"Proběhněte s námi město s tisíciletou historií"

10 důvodů proč běžet v Chebu Valdštejnovu desítku!
Známe to také. Často se dlouho rozhodujeme a hledáme důvody, proč se zúčastnit zrovna toho a toho závodu. My jsme se rozhodli vám ulehčit rozhodování a vybrali jsme pro vás 10 důvodů, proč se zúčastnit Valdštejnovy desítky 2017 v Chebu (27. srpna).

Historické centrum
Většina trasy Valdštejnovy desítky 2017 vede uličkami historického centra města Cheb, které se v roce 2014 stalo historickým městem roku. Na trase se tak můžete těšit na malebný Špalíček na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Františkánský klášter, budovu knihovny, opevnění města, Hrad Cheb a další zajímavé historické stavby.

2. Sportovní odpoledne pro celou rodinu

Valdštejnovy desítky se může zúčastnit opravdu každý! Nejen běžci si v zázemí na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad najdou to své.

3. Dětský závod

A nezapomeňte s sebou vzít své děti. Pro ně bude připraven závod na 1 km. Všechny děti poběží najednou a budou rozděleny do čtyř kategorií 0-6 let, 7-9 let, 10-12 let, 13-15 let. Dětský závod startuje v 15 hodin.

4. Občerstvení

Po celou dobu bude v zázemí fungovat občerstvení. Voda k pití bude k dispozici zdarma po celou dobu programu. Kdo dostane chuť třeba na pivo, může navštívit občerstvení Billiard clubu, který si ve spolupráci s pivovarem Krušnohor připravil velmi chutné dobroty.

5. Účastnická tombola o ceny

Každý účastník má šanci na vítězství! Když ne v běhu, tak alespoň v tombole. Hned po vyhlášení bude vylosováno 15 výherců hodnotných cen. Hlavní cenou budou sportovní hodinky!

6. Účastnická medaile

Už jsme vám ji ukázali. Na každého běžce v cíli (250 běžců v závodu na 5 i 10 km) čeká účastnická medaile.

7. SMS výsledkový servis

I letošní závod bude měřen čipovou technikou, kterou nám zajišťuje firma Irontime. Pokud si do přihlášky vyplníte vaše číslo, chvilku po vaše doběhu vám přijde SMS zpráva s výsledkem.

8. Komfortní zázemí

Přímo v zázemí závodu naleznete vše, co k hladkému průběhu závodu potřebujete. Věci si můžete uschovat v hlídané úschovně, obléct se můžete v kryté šatně. Pár metrů od zázemí budou k dispozici toalety.

9. Elektronická fotografie pro každého

Ano, na oficiálních fotografiích ze závodu by se měl najít opravdu každý. Postará se o to čtyřčlenný tým fotografů Tomáše Grubera – oficiálního fotografa Rozběhnito.cz. Fotky ze závodu budou zveřejněny max. 2 dny po závodu.

10. Skupina scénického šermu Rectus

Valdštejnovu desítku letos poprvé navštíví i sám slavný vévoda Albrecht z Valdštejna. Jeho ztělesnění nám zařídí skupina scénického šermu Rectus

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Příměstský in-line kemp s angličtin…

02.08.2021 - 06.08.2021
DDM Dráček

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Marián…

09.08.2021 - 13.08.2021
DDM Dráček

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 21. červen

Dnes má svátek Alois

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete