Statistika našeho portálu

  • 102 391 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Valdštejnské slavnosti vína

16.04.2016 Staré Hrady

Nenechte si ujít VALDŠTEJNSKÉ SLAVNOSTI VÍNA  na Starých Hradech -  16. 4. 2016Čekají na vás tradiční jarní slavnosti vína za účasti vévody Albrechta z Valdštejna a jeho družiny. Ochutnávka vín, dobový a vinný jarmark, souboje královských mušketýrů, POHÁDKOVÉ VINOBRANÍ pro děti i dospělé, vojenská přehlídka a další zajímavosti.Na hradním nádvoří jsou pro Vás připraveny ochutnávky nejlepších vín…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít VALDŠTEJNSKÉ SLAVNOSTI VÍNA  na Starých Hradech -  16. 4. 2016

Čekají na vás tradiční jarní slavnosti vína za účasti vévody Albrechta z Valdštejna a jeho družiny. Ochutnávka vín, dobový a vinný jarmark, souboje královských mušketýrů, POHÁDKOVÉ VINOBRANÍ pro děti i dospělé, vojenská přehlídka a další zajímavosti.

Na hradním nádvoří jsou pro Vás připraveny ochutnávky nejlepších vín ze sklepů českých a moravských vinařů, dobová kuchyně a vinný jarmark.  Po celý den budou probíhat  souboje královských mušketýrů, vojenská garda, vinařská klání,  a to vše za účasti mladého pána Albrechta z Valdštejna ve věku jeho deseti let.  Poodhalíme roušku mnoha tajemství a mýtů ze života Albrechta z Valdštejna. Na ty nejmenší čeká pohádkové vinobraní, soutěže, hry a zábava s pohádkovými bytostmi.  Tak na viděnou na Starých Hradech!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 25. květen

Dnes má svátek Viola

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete