Statistika našeho portálu

  • 98 926 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Valečovská slavnost - Boseň

05.05.2018 Boseň

Na počátku měsíce května se v přírodním amfiteátru v předhradí Valečovského hradu koná oblíbená "Valečovská slavnost", zahajující symbolicky hlavní turistickou sezónu v oblasti Českého ráje.Zahájení turistické sezóny v Českém rájiPro děti i jejich dospělé rodiče je připraven odpolední zábavný program, zahrnující divadelní představení, hudební vystoupení, souboje středověkých šermířů či jarmareční…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zřícenina hradu Valečov
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Mladá Boleslav
Obec
Boseň

Fotogalerie k článku

Na počátku měsíce května se v přírodním amfiteátru v předhradí Valečovského hradu koná oblíbená "Valečovská slavnost", zahajující symbolicky hlavní turistickou sezónu v oblasti Českého ráje.

Zahájení turistické sezóny v Českém ráji

Pro děti i jejich dospělé rodiče je připraven odpolední zábavný program, zahrnující divadelní představení, hudební vystoupení, souboje středověkých šermířů či jarmareční rej stylově oblečených trhovců. Budete zde moci ochutnávat krajové speciality, popíjet lahodné medovinové nápoje či se svižně zavlnit v rytmu diskotékových tónů. I ty nejdivočejší návštěvníky jistě napevno usadí na stylové židle vystoupení loutkových profesionálů, přivážejících sem již tradičně ta nejpovedenější a zároveň nejnavštěvovanější představení.

Valečovská slavnost 2018

 

Těšíme se na vás dne 5. 5. 2018.

Mapa

Další akce v okolí

Novoroční ohňostroj 2023 - Benátky …

01.01.2023 - 01.01.2023
Zámek Benátky nad…

Zveme vás na novoroční ohňostroj v Benátkách nad Jizerou.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete