Statistika našeho portálu

  • 95 128 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Valentýn v Brně

14.02.2018 Brno

Nenechte si ujít Valentýnské akce v Brně.S hlavou v oblacích a s nohama pod zemí. TO JE Valentýn v Brně TIC BRNO připravuje program pro ty, kteří chtějí Den Svatého Valentýna prožít s hlavou v oblacích, nebo mají rádi tajemno. 14. února zpřístupní věž Staré radnice a Labyrint pod Zelným trhem. Na obou místech je připraven speciální valentýnský program s růžemi, sladkými pralinkami, sektem a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Valentýnské akce v Brně.

S hlavou v oblacích a s nohama pod zemí. TO JE Valentýn v Brně

TIC BRNO připravuje program pro ty, kteří chtějí Den Svatého Valentýna prožít s hlavou v oblacích, nebo mají rádi tajemno. 14. února zpřístupní věž Staré radnice a Labyrint pod Zelným trhem. Na obou místech je připraven speciální valentýnský program s růžemi, sladkými pralinkami, sektem a soutěží.

Láska s hlavou v oblacích
Svátek zamilovaných má čím dál víc příznivců. Pokud i vy patříte mezi ně a chcete vysoko nad střechami brněnských domů ukázat, že je vaše láska velká jako Brno, je pro vás 14. únor na 63 metrů vysoké radniční věži to pravé valentýnské! Poté, co vystoupáte 173 schodů, otevře se vám úchvatný výhled na večerní Brno a brněnské dominanty Petrov a Špilberk. Ke vstupence dostanete skleničku sektu, růži a čokoládovou pralinku. A aby toho nebylo málo, pokud se na věži vyfotíte a fotku nám pošlete, zařadí vás TIC BRNO do slosování. Hlavní cenou je víkend pro dva v penzionu Belle Donne (dvě noci se snídaní do postele, lahví sektu, svíčkami).
"Kromě sektu, květiny, pralinky a možnosti vyhrát ve fotosoutěži u nás na zamilované Brňáky čeká také kolekce suvenýrů v designu "Brno, láska na celý život"," doplňuje ředitelka TICu Jana Janulíková.

Věž Staré radnice, Radnická 8
17:00 - 22:00

150 Kč / osoba

Láska s nohami pod zemí

Ty, které nelákají výšky, ale spíš hloubky a ty, kteří vyhledávají zážitky se špetkou tajemna, zve TIC BRNO do podzemních prostor Labyrintu pod Zelným trhem. Tři speciální valentýnské prohlídky, také s růžemi, sektem a pralinkami, nabídnou prohlídku tajemných zákoutí středověkých chodeb a sklepů.
"Říká se, že láska prochází žaludkem a návštěvníci si u nás můžou projít středověké špajzy, tedy místa, kde se skladovaly potraviny v minulosti, když nebyly ledničky" zve Janulíková.

Také valentýnská návštěva podzemí nabízí bonus v podobě možné výhry – vstupenek na flamenco.

Labyrint pod Zelným trhem, Zelný trh 21
17: 30, 18:30, 19:30

160 Kč / osoba

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Víno z blízka: Večer s EKOVÍNem - B…

13.05.2021 - 13.05.2021
Brno-město

Letní sezóna degustací Víno z blízka začne ve čtvrtek 13. května setkáním s vinaři-členy spolku EKOVÍN. Přijďte si užít…

Víno z blízka: Zámecké vinařství Bz…

27.05.2021 - 27.05.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě.

Víno z blízka: Vinaři Vrbice - Brno

10.06.2021 - 10.06.2021
Brno-město

Letní degustace Víno z blízka nabídne ve čtvrtek 10. června setkání s vinaři z Vrbice. Přijďte si užít příjemný večer s…

Víno z blízka - Brno

24.06.2021 - 24.06.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. duben

Dnes má svátek Alexandra

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete