Statistika našeho portálu

  • 100 213 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

Vaňkovka fest Brno - 2023

21.06.2023 - 30.06.2023 Brno

Od 21. do 30. června ožijí prostory vedle Galerie Vaňkovka tradičním multižánrovým festivalem Vaňkovka Fest. Na programu je vystoupení celé řady umělců, mezi jinými Dana Bárty, Kapitána Dema, Majka Spirita či skupiny Monkey Business. Již třetím rokem se zde zároveň při dance battle utkají nejlepší tanečníci z celé ČR. Vstup na festival je zdarma. Návštěvníkům je již nyní k dispozici zcela nový web.

Adresa a kontaktní informace

Letošní Vaňkovka Fest láká na Kapitána Dema, Majka Spirita či stálici Dana Bártu. Pro návštěvníky má rovněž nový web

Brno, 3. května 2023

Od 21. do 30. června ožijí prostory vedle Galerie Vaňkovka tradičním multižánrovým festivalem Vaňkovka Fest. Na programu je vystoupení celé řady umělců, mezi jinými Dana Bárty, Kapitána Dema, Majka Spirita či skupiny Monkey Business. Již třetím rokem se zde zároveň při dance battle utkají nejlepší tanečníci z celé ČR. Vstup na festival je zdarma. Návštěvníkům je již nyní k dispozici zcela nový web.

Letošní Vaňkovka Fest zahájí ve středu 21. června koncert kapely J.A.R. působící na české scéně již přes 33 let. Legendární jednotka akademického rapu představí v rámci vystoupení svůj nový setlist. "Ještě předtím se však na pódiu, které budu oproti loňským rokům větší a modernější, uskuteční benefiční show Jana Krause "Z očí do očí" pro Nadační fond Emil. Jedním z hostů bude i Dan Bárta," popisuje Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka Brno.

Ve čtvrtek 22. června pak prostory vedle nákupního centra rozezvučí Jiří Burian alias Kapitán Demo. O den později se návštěvníkům představí maďarský tribute band Reckless Roses, který připomene největší hity legendární americké hardrockové skupiny Guns N' Roses. Největším tahákem nedělního programu (25. června) bude vystoupení slavného slovenského rappera Majka Spirita. V ten samý den se rovněž již potřetí na parketu utkají tanečníci v rámci dance battle.

V úterý 27. června dostane ve Vaňkovce svůj prostor populární formát stand-up comedy. Pódium ovládnou přední české osobnosti tohoto žánru v čele s Lukášem Pavláskem, Ivou Pazderkovou či Adélou Elbel. Následující den se mohou příchozí těšit na hity zpěváka Matěje Ruperta, Terezy Černochové a skupiny Monkey Business. "Multižánrový festival pak ve čtvrtek 29. června jako již tradičně vyvrcholí písněmi Dana Bárty, letos za doprovodu legendární skupiny Alice. Jeho vystoupení patří každoročně mezi nejnavštěvovanější části programu, a to samé očekáváme i letos. O den později zakončí ročník 2023 třemi Anděli ověnčený rapper Smack One," doplňuje Tomáš Knop.

 

Mapa

Další akce v okolí

Agadir: Současná slovenská poezie z…

09.06.2023 - 09.06.2023
Kounicova 7

Hudebně-poetické pásmo sestavené z děl šesti současných oceněných slovenských autorek: Mária Bátorová, Etela Farkašová,…

Agadir: Současná slovenská poezie z…

11.06.2023 - 11.06.2023
Elišky Přemyslovny 27

Hudebně-poetické pásmo sestavené z děl šesti současných oceněných slovenských autorek: Mária Bátorová, Etela Farkašová,…

MINT Market LÉTO 2023 - Brno

17.06.2023 - 17.06.2023
Městské divadlo Brno

Změna! MINT Market se v létě stěhuje pod širé nebe! V sobotu 17. června se bude konat MINT Market nově ve dvoraně…

Maker Faire - Brno

21.10.2023 - 22.10.2023
Výstaviště Brno

Celosvětová přehlídka kreativity, tvořivosti a inovací přichází i do Brna! Vyzkoušejte, poznejte a osahejte si nevšední…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 2. červen

Dnes má svátek Jarmil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete