Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

HaDivadlo

18.12.2012 Brno

18. prosince 2012 od 17,00 hod do 22,00 hod proběhne jedinečná předvánoční akce, na kterou moravská metropole jen tak nezapomene! Akce probíhá z čiré radosti všech zúčastněných a touhy, aby to v Brně žilo!Veškeré vydělané peníze půjdou na o.s. JANUS – sdružení, které se zabývá podporou mladých lidí odcházejících z náhradní péče do reálného života, http://janus-os.cz/. A co se bude dít?DIVADELNÍ…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
HaDivadlo Alfapasáž Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

18. prosince 2012 od 17,00 hod do 22,00 hod proběhne jedinečná předvánoční akce, na kterou moravská metropole jen tak nezapomene! Akce probíhá z čiré radosti všech zúčastněných a touhy, aby to v Brně žilo!

Veškeré vydělané peníze půjdou na o.s. JANUS – sdružení, které se zabývá podporou mladých lidí odcházejících z náhradní péče do reálného života, http://janus-os.cz/.

A co se bude dít?
DIVADELNÍ NÁŠUP – v HaDivadle, odehrají 2 reprízy kultovní inscenace Modelka XXL, a to od 17,30 hod a 19,30 hod.

ARTmarket – ve stáncích v pasáži ALFA najdete vše, co na Náměstí Svobody ne:
Originální šperky, netuctovou módu, šťavnatý design, šmuky, které vám bude závidět i vaše tchyně, knihy, co opravdu přečtete, a mnohé další krásné zbytečnosti! Kde jinde utrácet, než tady! Ideální místo pro nákup vánočních dárků, které vaši blízcí skutečně ocení!

Chybět nebudou ani sladké pamlsky, kvalitní alkohol po malých doušcích nebo exotické dobroty! O hladu a žízni tedy určitě nebudete!

ARTdílna – Korálkový krámek sídlící v pasáži ALFA, http://koralkovykramek.cz/, nabídne tvořivé dílny pro malé i velké!

KVĚTINOVÉdeko – florista Petr Sikora, provozující Květinářství v pasáži ALFA, přítomné okouzlí originálními vánočními dekory.

KABELKOVÉ OBŽERSTVÍ – nevymýšlejte si! I vy máte doma kabelku, co nenosíte. A tento rok nejenom, že se jí můžete elegantně zbavit, ale ještě k tomu uděláte dobrý skutek! Doneste do 18.prosince do 17,00 svou zachovalou kabelku/peněženku/dokladovku do HaDivadla, odměnou vám za každý odevzdaný kus bude lístek do tomboly.
Kabelky, které přinesete, budeme během Předvánočního výprodeje mindráků za symbolické ceny prodávat!

XXL TOMBOLA – 18. prosince v 21,00 pak proběhne přímo v pasáži ALFA vylosování tomboly! Kdo nehraje, nevyhraje... hrát se bude o originální artové výrobky, které do tomboly věnují ti, co se zúčastní ARTmarketu! Co kus, to originál!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 24. leden

Dnes má svátek Milena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete