Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

VÁNOČNÍ JARMARK V DOUBRAVĚ

07.12.2013 Doubrava

Tradiční vánoční jarmark v Doubravě se zajímavým programem pro děti i dospělé. Prodej vánočního zboží, ukázky lidové tvořivosti, Ježíškova pošta, živé ovečky a spoustu dalšího. Přijďte se pobavit a naladit se na čas vánoční.Dne 07.12.2013 se od 15:00 hod. na náměstí v Doubravě opět uskuteční tradiční VÁNOČNÍ JARMARK, tentokrát také se slavnostním rozsvícením vánočního stromu. Připraven je bohatý…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tradiční vánoční jarmark v Doubravě se zajímavým programem pro děti i dospělé. Prodej vánočního zboží, ukázky lidové tvořivosti, Ježíškova pošta, živé ovečky a spoustu dalšího. Přijďte se pobavit a naladit se na čas vánoční.
Dne 07.12.2013 se od 15:00 hod. na náměstí v Doubravě opět uskuteční tradiční VÁNOČNÍ JARMARK, tentokrát také se slavnostním rozsvícením vánočního stromu. Připraven je bohatý program, spousta stánků s vánočním zbožím, ukázky lidové tvořivosti, mistr kovář, Ježíškova pošta, živé ovečky a spousta dalšího.

 

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete